Wpis z mikrobloga

@betterbeworthit:

jak zazwyczaj staram się być wyrozumiała i wspierająca, tak dla Ciebie mam tylko jedną radę - idź wyhodować sobie jakieś jaja, bo to, co sobą obecnie reprezentujesz to #przegryw. Dała Ci lajka? Dała, więc na #!$%@? drążyć temat - zamiast tego, lepiej zacznij się wspinać na wyżyny swojego intelektu i pokaż się jako wspaniały rozmówca, a nie jako cipeusz, którego trzeba pogłaskać po głowie. Kobiet nie zdobywa się na litość.

Szybka konfrontacja mądrości #rozwepaski z Chadem cipeuszem. WYGLĄD = WSZYSTKO, a bajeczki jak wyżej zostawcie dla cucków. Elo.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
DoDoLot - @betterbeworthit:
 jak zazwyczaj staram się być wyrozumiała i wspierająca, ...

źródło: comment_Kb3gUYTeD9VOjcDy0gNVQTe7ZEhkM5oy.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@DoDoLot

Naprawdę istnieją różowe, dla których wygląd nie jest decydującym albo nawet znaczącym kryterium. Jak dla mnie facet ma przede wszystkim nie wyglądać jakby się z gównem w błocie taplał, tyle.

@betterbeworthit: Nie kompromituj się.

UPS, skończyły się argumenty, więc rzucasz hasło, które ma mnie zmasakrować i piszesz wyśmiewającego mnie posta? Bardzo dojrzałe i męskie.
  • Odpowiedz
@betterbeworthit: wybacz, ale dla mnie to co piszesz to klasyczny bełkot różowych, który sam kupiłbym jeszcze kilka lat temu - dzisiaj już nie. Nie mamy o czym dyskutować, Ty wiesz swoje, ja wiem swoje. Co do mojego wpisu - tylko zacytowałem Twoją wypowiedź.
@nomad609: może tak, a może nie.
  • Odpowiedz
@DoDoLot

@betterbeworthit: (...) Co do mojego wpisu - tylko zacytowałem Twoją wypowiedź.


Z totalnie zbędnym, złośliwym komentarzem.
Bez urazy, ale zastanów się czy Twój problem na pewno tkwi w "niebyciu Chadem". Z mojej strony EOT, ale dziękuję - dla mnie była to ciekawa i ucząca dyskusja.
  • Odpowiedz