Wpis z mikrobloga

@BZL23: Dokładnie, ale nie mam na myśli nic złego, to świetnie, że są chętni do wprowadzania nowych graczy, ale ja po prostu źle bym się czuł spotykając się z osobami prawie 2 razy starszymi. Lvl19 here. Ciężko znaleźć osoby chętne do grania które są a podobnym wieku (17-26).
@BZL23: Oczywiście że tak. Zamierzam pracować w młodym i dynamicznym zespole. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak serio to dopuszczalna różnica wieku rośnie wraz z wiekiem. I o ile 30 i 40 dogadaja sie świetnie to 15 i 25 latek mogą już mieć problemy. Ja po prostu mam wrażenie, że ciężko byłoby się zakumplować z dużo starszymi a przy tworzeniu stałej ekipy byłoby to niezbędne.
@MikiBomba: jesli szukasz ludzi do grania w swoim wieku są wakacyjne obozy RPG typu twierdza fantastyki, ponadto na otwartych eventach rpgowych przekrój wiekowy jest rózny . W mojej regularnej drużynie najstarszego i najmłodszego gracza dzieli 16 lat
@MikiBomba: Mój aktualny mistrz gry jest niewiele młodszy od mojej mamy - 44 lata. I jest to najlepszy MG jakiego miałem. Z wiekiem przychodzi doświadczenie i umiejętność prowadzenia, co się przydaje. No i nie jest tak, że starych i młodych dzieli jakaś nieprzekraczalna bariera. Facet np. lubi przed sesją zajarać trochę zielska. A dogadujemy się świetnie. To jest raczej kwestia charakterów. Lepiej pograsz ze starszymi, ale ogarniętymi niż ludźmi w swoim