Wpis z mikrobloga

Czemu wzornictwo produktów gejmingowych jest taka onydna? Krzykliwa kolorystyka, agresywne czcionki, kupa ledów, jakieś ognie i fajerwerki xd, udzwnione kształty.

No weźmy np klawiatury mechaniczne - przecież to jeden wielki dramat - ledy i wygląd klawiatury który jest adresowany do jakiegoś Brainleta.

#pcmasterrace #komputery #takaprawda
  • 14
  • Odpowiedz
@Bratkello jakieś przykłady gdzie za normalnie wyglądający sprzęt się dopłaca, bo z tego co się orientuję to właśnie 'gejmingowe' rzeczy z dodatkowymi ledami/kolorkami są droższe od reszty (tendencja ta występuje praktycznie w każdej części kompa od ramu/dysku po monitor).
  • Odpowiedz
  • 0
@Bratkello Akurat w klawiaturze ledy muszą być. Nie wiem jak ty chcesz użytkować klawiaturę bez podświetlenia klawiszy. Kto raz spróbuję do takiej bez podświetlenia nie wrócił. A co do stylistki to fakt tez za gamingowa nie przepadam.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv: Przecież biały wystarczy :V.


@Bratkello No spoko ale nawet jak masz RGB to może sobie biały ustawić. To nie jest przecież problem. W żaden sposób RGB zamiast diody jednokolorowej to nie przeszkadza. Ale agresywna bryła urządzenia juz jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@Bratkello: XD
Gdzie Ty patrzysz na te „gejmingowe” klawiatury? Na bazarze? W biedronce? Czy cofnales sie w czasie o dekade?
Normalnej, prosto wygladajacej klawiatury nie potrafisz znalezc?
Corsair k55/65/75/95.
Logitech g512, g513, g613, g213, pro, g413, g610, g810.
Kazdy cooler master. Niemal kazdy steel series. Niemal kazdy hyper x. Niemal kazdy AFX. Nawet niemal kazdy razer.
Aukey, ducky, TT... i pierdyliard innych maja prosty minimalistyczny design. Bez zadnych udziwnien, krzykliwych kolorow
d.....k - @Bratkello: XD 
Gdzie Ty patrzysz na te „gejmingowe” klawiatury? Na bazarze...

źródło: comment_dduhrUdr2C0wW1xoZ4L6YASjUJOzslaZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k Bardzo fajny ten logitecha. Miałem ja wybrać ale potrzebowałem dodatkowych klawiszy wiec wybrałem logitecha g910 rewizji drugiej. Na szczęście wstawek gejmingiwych wiele nie ma.
  • Odpowiedz
@Variv: Ja wlasnie zmienilem k65 na niego, bo zawsze mi pasowaly ich switche. Dla mnie duzo przyjemniejsze w dotyku od cherry mx.
To co tu na vikopie okresla „gejmingowym” to po prostu tania chinska tandeta typu tracer czy trust czy jakies chinskie cuda z ali, a nie podzespoly gejmingowe.
Podalem mase popularnych normalnie wygladajacych gamingowych klawiatur dobrych firm. To samo jest z kartami graficznymi, obudowami, myszkami, monitorami itd itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@dob3k Dla mnie klasyczne cherry zbyt głośne są. Wole jednak te logitecha (i dioda umieszczona centralnie w klawiszu to jest to, nie świeci jak choinka )
  • Odpowiedz