Wpis z mikrobloga

Mirki co się odjaniepawliło! Dodałem wpis w którym napisałem że moderacja usunęła mireczkowi @lis6502 zrzut ekranu z goldenline, gdzie inny mireczek chwali się pracą w moderacji wykopu. I wiecie co? Usunęli mi wpis z uzasadnieniem "atakuje mnie". Kogo atakowałem? Nie napisałem o kogo chodzi, nie podałem nicku a już tym bardziej danych osobowych? Czyli sam zainteresowany zgłosił a 4XEd bez zastanowienia przyklepał. 4XEd czy ty jesteś poważny? @m__b co się tam znów wyprawia? Za długo spokój był?

#wykop #moderacjacontent #4xed #afera
L3stko - Mirki co się odjaniepawliło! Dodałem wpis w którym napisałem że moderacja us...

źródło: comment_o0gzHpHrbvcflIkqFqpTefwSY1FoP3mM.gif

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@TwojStaryToKorniszon: taka jest oficjalna wersja, dlatego zakładam że mój wpis zgłosił sam zainteresowany. Tylko nie miał ku temu żadnych podstaw ponieważ nie napisałem o kogo chodzi. Nie podałem login, imienia, czy nazwiska. Nic! Pisałem bezosobowo i wpis był nie o nim tylko o moderacji...
  • Odpowiedz
@L3stko: widziałem ten wpis przed usunięciem. Zawołałes do niego osobę która niby była na wizerunku. Brzmiało to jakbyś go znał lepiej niż ot tak. Jesteś odpadem jeśli próbujesz kręcić aferę na sprawie swojego kumpla na serwisie ze śmiesznymi obrazkami. Zero szacunku.

Jesi usuniesz ten komentarz tylko potwierdź moja wersje wydarzeń
  • Odpowiedz
@Apollo_Vermouth: chyba sobie jaja robisz? Na zrzucie z PUBLICZNEGO profilu było jego imię i nazwisko które tak się składa ma w nicku na wykopie. W moim wpisie takich informacji nie było więc nie było podstaw do usunięcia. Tym bardziej z takim uzasadnieniem.

Nie kręcę afery na sprawie swojego kumpla. Opisuję dziwne zachowanie moderacji.
  • Odpowiedz