Wpis z mikrobloga

otwieram tag #klubswiadomych

zacznę od ostatniego lądowania na Marsie i kontaktów z innymi istotami.

czytałem ostatnio dyskusje mirków na temat: "dlaczego nie informuje się nas o obcych?"

problem jest innego typu. żyjemy na elipsoidalnej Ziemi - żadnej płaskiej. problem jest taki, że żyjemy pod kopułą. i stąd opuszczenie Ziemi jest niemożliwe. inne planety i wszechświaty istnieją, ale nie umiemy się na nie dostać. można wejść do kopuły, ale nie można wyjść chyba, że skorzysta się z jednego z portali (niektóre portale są napędzane pozytywną energią a niektóre negatywną, ale to oddzielny temat). jak się z nimi skontaktować? żadna znana cywilizacja nie używa fal radiowych do komunikacji, a inaczej komunikować się nie umiemy. no chyba, że światłem, ale kopuła nam w tym przeszkadza. jesteśmy traktowani jak ciekawostka, więc obcy mają zakaz spoufalania się z ludźmi.
czemu nie wiemy o istnieniu obcych? bo mamy być ociemniali i potulni a nie świadomi i charakterni.

#klubswiadomych #alternatywneteorie #ciekawostki #teoriespiskowe #okultyzm #swiadomosc #mistycyzm #parapsychologia
  • 13
@cybulion: nie było żadnego lądowania.
to zwykła animacja/grafika w tych wszystkich dowodach na opuszczanie Ziemi i pokonywaniu kopuły.

z kolei większość zdjęć obcych, którymi zajmują się naukowcy, by je wyjaśnić naukowo - jest prawdziwa.
chodzi tu o manipulowanie ludzkimi umysłami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@drlect3r: czyli uważasz że ziemia nie jest kula, a wokoło nie krążą satelity tv, gps etc. Także polscy mlodzi naukowcy nie wyslali nic w kosmos, a elon musk swoja tesle wyslal do morza? Bo rozumiem ze X nagran amatorskich opuszczenia naszej atmosfery przed rakiete Muska nie jest dowodem ? Udowodnij mi ze to falszerstwo.
@drlect3r: Nie no czekaj czekaj. Stawiasz jakieś tezy, nie poparte żadnym faktem. Ogólnie to wyssane z palca #!$%@? które może wymyśleć każdy dobrze myślący gimnazjalista. Rozumiem każdy postrzega świat na swój sposób. No ale skoro stawiasz jakieś tezy to bardzo ładnie proszę o przedstawienie dowodów - no przecież po to sie otwiera swój tag na taki temat żeby ludzie ci WIERZYLI. A jak mają uwierzyć skoro poddajesz sie gdy prosze o
Nie no czekaj czekaj. Stawiasz jakieś tezy, nie poparte żadnym faktem.


@cybulion: Jeśli tego nie rozumiesz i żądasz dowodów, uznając to za bujdę, to znaczy, że ten tag nie jest zaadresowany do Ciebie.

#klubswiadomych to tag skierowany do osób, które mają światopogląd podobny do zaprezentowanego. Skoro muszę Ci tłumaczyć ten światopogląd to znaczy, że Twój jest odmienny. A to oznacza, że nie osiągniemy w tym temacie wspólnego zdania.

Tylko jedna sprawa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@drlect3r: całe życie sceptycznie jestem nastawiony do nauki i naukowców. Całe życie sprawdzam każdą z waszych ( dopinam cie pod klub żółtych napisów i sanjaye) teorii. Z ciekawościa czytam takie posty i zawsze gdy chce w coś uwierzyć to mnie zawodzicie. Wiara nie jest dowodem niczego. Jeżeli ziemia jest otoczona kopułą to pytam gdzie ona sie opiera bo w powietrzu nie lata. Jeżeli nie da się wylecieć poza nią to skad