Wpis z mikrobloga

@michaal: To właśnie zależy od tego jaki tv miałeś wcześniej. Optymalną wartością jest, żeby nowy telewizor miał max 10-11 cali więcej niż poprzedni. Inaczej ekran będzie wypalać oczy.
@ja_wiem: Z tej odległości 55 cali wydaje się minimum.
@materazzi: ale to jest mój pierwszy TV na którym gram na ps4. Muszę sobie fotel przysuwać zaraz pod ekran bo jak mam więcej jak metr to lipa. Mocno się zdziwiłem, że w grach na ps4 nie ma opcji skalowania interfejsu, to pewnie załatwiłoby większość problemów.
@materazzi: Bo to jest minimum, ale dla gier w których nie da się ustawić wielkości napisów. Czyli dla większości. Oglądanie filmów z tej odległości jest bardzo komfortowe, chociaż nie przeczę, że nie przytuliłby 70 cali ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybak17: no oledy fajne, ale ta technologia ma za dużo problemów, szczególnie właśnie na duzych tv. Myślę, że przyszłość to microled jednak. Zalety oleda bez jego wad.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybak17: dobre matryce są dobre, ale trzeba trochę zapłacić. Przede wszystkim żadne IPS tylko VA i podświetlenie full matrix z local dimming a nie edge. Czerń jest super, nie ma light bleedingu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rybak17: ale bardzo blisko, wiem, bo miałem obok siebie oled i ten o którym pisze wyżej. Wtedy nie było jeszcze oledow powyżej 60 więc zdecydowałem się na LCD. Za to widzialem co się z oledem dzieje po dwóch latach. Nie tylko wypalone elementy jak w plazma, ale też wyblakle kolory, szczególnie niebieski i czerwony. Według mnie gra nie warta zachodu i czekam na mikroled, już się powoli pojawiają w sprzedaży
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qmork: oledy są w tej wielkości, ja mam Sony model chyba z 2016 albo 27 z matrycą właśnie va. O philips słyszałem same zle opinie, a głośniki gdziekolwiek sobie daruj, bo każde będą do dupy. Kup amplituner i porzadniejsze głośniki do tego