Wpis z mikrobloga

Netflix za darmo w Play przez pół roku. Promocja, która robi wrażenie!

Ciekawe jak wielu z Was zmieni operatora.

Fani dobrych widowisk będą mieli gwiazdkę przed gwiazdką. Pod warunkiem, że mają abonament telefoniczny w Play, gdzie startuje świetna oferta – Netflix na pół roku za darmo. Czytaj więcej>>

#netflix #netflixpl #promocje #seriale #filmy
popkulturysci - Netflix za darmo w Play przez pół roku. Promocja, która robi wrażenie...

źródło: comment_6YFXcYnBGX7NaDZ0AU12dxPIOKgHqBKg.jpg

Pobierz
  • 8
@camos: Jakoś tam sobie na pewno odrobią (zarówno Netflix, jak i Play), bo zapewne wszystko jest odpowiednio wykalkulowane długoterminowo. Jakkolwiek dla osób, które korzystają już z tych taryf, jest to całkiem przyjemna opcja.
@popkulturysci: Jak ktoś ma najwyższy abonament, jak ja to raczej średnio na tym zyska. Nawet jeśli mam telefon w play, to wg tego co widzę musiałabym dokupić jakiś pakiet za 20 zł. No po prostu deal życia.

będziecie mieli możliwość cieszenia się Netflixem za darmo bez zjedzenia nawet jednego kilobita. Pod warunkiem, iż zaopatrzycie się w dodatkowy pakiet z 20 GB danych do wykorzystania w ciągu miesiąca – Wideo Non Stop.
@magnes125: Zależy od pakietu. 20 zł musisz dopłacić przy taryfie Solo, Duet, Rodzina i Pokolenia do Wideo Non Stop (ja w T-Mobile mam podobny pakiet, czyli Supernet Video, z którego korzystam, bo to daje również Netflix i YouTube bez limitu danych). Jeśli masz Play Internet to nic nie dopłacasz.
@popkulturysci: No w tym rzecz, że mam teraz taryfę rodzinną. Faktycznie to marketingowo będzie ciekawie wyglądać, ale w praktyce tylko niewielka część klientów na tym zyska. Zakładając, że chciałabym z tej promocji skorzystać, to muszę dopłacać 20 zł. A poza pakietem premium nic mnie nie interesuje więc nawet gdyby, to ile bym za te 20 zł korzystała? Góra 2 miesiące.
@magnes125: Jako tako za Netflix nie płacisz. Płacisz za pakiet. Chociaż to semantyka właściwie, ale masz rację... ale tak, jak wspomniałem, dla abonentów z Play Internet jest za darmo bez dodatkowych usług, pakietów i innych dziwów niewidów. Zresztą szczegóły mają być jutro, ale to co zaznaczyłeś wypada mi poprawić.