Wpis z mikrobloga

Witajcie fani #fortnite i #pubg. Dla tych, którym ta pierwsza pozycja nie przypadła do gustu przez community/cukierkową oprawę oraz dla tych, którzy nie chcą/nie lubią wydawać pieniążków na grę proponuje coś nowego. Ring of Elysium (Steam. Uciekamy przed mrozem i walczymy z innymi graczami. 4 dni temu rozpoczął się Early Access na serwery EU. Całkiem przyjemna zabawa w zimowym, górskim klimacie. Możemy w czasie gry zjeżdżać tyrolkami, jeździć na snowboardzie czy latać paralotnią. Oczywiście nie wspominam o jeździe autem czy skuterem. Cel? Ucieczka ostatnich kilku graczy do helikoptera, który ratuje Cię przed mrozem. Pograłem dwie godzinki w sumie, przyjemnie się całkiem gra. W trakcie pisania tego wpisu zauważyłem, że ruch pod #ringofelysium jakiś jest, wiec gra nie jest nowa dla niektórych ale może trafi teraz do szerszego grona. Jednocześnie gdyby ktoś chciał mnie wesprzeć to tutaj mój refcode:


#gry #pcmasterrace #grajzwykopem
vladek - Witajcie fani #fortnite i #pubg. Dla tych, którym ta pierwsza pozycja nie pr...
  • 17
  • Odpowiedz
@Irthorr: Desync jest spowodwany pingiem a nie FPSami. Tak jak w każdej grze tego typu wszystko jest client-side, jak trafisz u siebie to on obrywa. Wszystko więc zależy od jakości serwerów. Optymalizacyjnie ta gra wygląda jak PUBG early access.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vladek: grałem chwilę, średnie. Strzelanie meh, grafika z pugb mobile. Na plus te trzy umiejętności i 3 sloty na broń. Może coś z tego wykrzesają kiedyś ale raczej wątpię bo nie pachnie to realizmem czy fajną dynamiką i wyzwaniem. Mają target raczej na zabranie trochę graczy z Fortnite i Blackouta. Poczekamy zobaczymy.

PS. Aha no i bieganie #!$%@? mocno xD Myślałem że mi się coś odbindowało ale jednak nie xd
  • Odpowiedz
@vladek: a mnie #!$%@? ta gierka, nie podobne to do pubg, chyba ze pod wzgledem np broni, mechaniki czy nawet ustawien klawiszy np ,,=" to bieganie
ale jest wiele bugow, czy takich #!$%@? rzeczy, jest top 10, biegne nikogo nie ma, a tu typ siedzi w monstertrucku najwiekszym i ni #!$%@? go nie bylo widac, albo ta koncowka z helikopterem, mysle ze pubg wciaz lepszy ale dopiero sie rozwijaja wiec nie
  • Odpowiedz