Wpis z mikrobloga

Cześć!
Szybkie #rozdajo dla Was Mireczki. Do zgarnięcia #mysterybox z tajemniczą zawartością. Mogę zdradzić jedynie że kategoria to #modameska. W środku znajduje się około 20 elementów (bez bielizny ofcourse ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a powinno pasować na każdego o wzroście 170-180cm. Wymiary paczuchy to 55x35x50 i waga ~8kg. Dodatkowo dorzucam drugą paczuchę książki mix (roki wydania między 2005 a 2018) - około 5 elementów - Paczka o wymiarach 35x30x15 i wadze ~4kg. Całość za całkowite 0zł, jedyne co wymagam to opłacenie wysyłki 17,99zł.

Każdy kto zapulsuje ten wpis bierze udział w losowaniu (zielonki również). Plusy zbierane są do niedzieli 02.12.2018 do godziny 23:59.

W poniedziałek rano losujemy zwycięzce.
Pobierz Emios - Cześć!
Szybkie #rozdajo dla Was Mireczki. Do zgarnięcia #mysterybox z tajemn...
źródło: comment_mE6aLFh5qOYqkqJ26wj3lTNkjtIyRXmM.jpg
  • 21
@Heibonna: A co jak taka osoba nie odbierze? :< Muszę zapłacić z góry za wysyłkę dlatego będę prosił o płatność z góry. Te pieniądze zostawię u kuriera
@GramofonPannyJanki: Nie wszyscy, wśród plusujących wylosuję jedną osobę, która jeżeli opłaci kwotę wysyłki otrzyma przedmioty :)

@Cesarz_Polski: Są to rzeczy z mojej szafy, wymieniłam ostatnio garderobę, chciałbym je oddać za darmo, wylosowana osoba pokrywa TYLKO koszty transportu

@Hababubu: Tak, jeżeli chcesz mogę Ci oddać samo pudełko z książkami, jeżeli ofc, trafimy Cie w losowaniu. Ale jeżeli chcesz mogę Cie zapisać i w przypadku gdy nowy nabywca nie będzie chciał