Wpis z mikrobloga

@aardwolf: Kowalski miał 4 żony, Kolonko jakieś 15 lat temu nawet dobrze wyglądał wiec nie wierze, że nikt go nie chcial , Cejrowski ma żonę, Dziambor na fejsie widać też ma partnerke. Jedynie Bosak i Berkowicz wygląda na to że sa samotni, ale też nie są najbrzydsi na świecie (Bosak kiedys był nawet przystojny), nie wierze, że ani jedna kobieta na tym globie ich nie chciała. Po prostu sami się nie
@lavinka: Berkowicz niby jeszcze młody, ale żony nie widac nawet na horyzoncie, wiec niedługo może już nie być taki młody i zostanie bez dzieci (które niby taki ważne dla prawicy są)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milano5: Ile dzieci miał Korwin, gdy odziedziczył majątek? Ile wynosił ten majątek? Ile lat, żon i dzieci to było? Faceci mają ten luksus, że mogą zostać ojcami nawet na emeryturze. Niesprawiedliwe trochę, ale cóż.
@lavinka: Mikke miał 26 jak miał pierwsze dziecko, w tym wieku jeszcze miał partnerke normalnie, w sensie że założył po prostu rodzinę z rówieśniczką. Mi chodzi o to że facet stary może mieć dzieci tylko jak jest bogaty. To się tylko tak wydaje że facet może miec dziecko kiedy chce (jest więcej bezdzietnych mężczyzn niz kobiet (18% męczyzn vs 11% kobiet w Polsce).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milano5: Aaa, o to. No nie wiem, trzeba by zrobić badania rodzin wielodzietnych w Polsce i ocenić zamożność facetów powyżej 5 dzieci. Czy jest wyższa, czy niższa od średniej. :)
zamożność facetów powyżej 5 dzieci


@lavinka: liczba dzieci nie musi ( i raczej nie będzie) korelowac z wiekiem kiedy mieli te dzieci. 4+ dzieci będą mieli ludzie którzy są średnio ponad przeciętną: 1.biedni, 2. religijni .3 z małych miejscowości. A we wszytkich tych 3 kategoriach ludzie mają dzieci młodo, po prostu z małymi przerwami (np rok po roku)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milano5: No ale nadal miewają dzieci po 50 tce. Więc sam wiek nie ma znaczenia razem z zamożnością. Mało kobiet po 50 może urodzić dziecko, a facet po 50 spokojnie może zostać ojcem, jeśli skombinuje młodszą żonę. Że skimbinowanie żony jest łatwiejsze zamożnym, to owszem, ale czy zamożni faceci mają dużo dzieci po 50, to już nie jestem pewna.
@lavinka: przy takich procentach żadna z tych grup nie powinna liczyć na to, że bedzie mieć dziecko w tych widełkach wiekowych. Facet który sobie na 40 myśli że za 10 lat założy rodzinę nie różni się za bardzo od 40 letniej kobiety która sobie planuje że powiedzmy za 5 lat założy rodzine. A juz szczególnie w kontekscie prawicy, która uważa że dzieci powinno się mieć 3kę przynajmniej. Przykłądowo Wipler jest przynajmniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@milano5: Może i masz rację. Acz mojemu 40 l koledze właśnie urodziła się druga córka i kto wie, czy za kilka lat nie będą mieli kolejnego dziecja. Żona młodsza o 7 czy 8 lat i już.