Wpis z mikrobloga

TurtleHerd, to sobie zobacz historię swoich usuniętych postów. No cóż, najlepiej jest tryskać jadem w inne osoby, których natura nie obdarzyła pięknem. Po co ta nienawiść? Czy na prawdę potrzebujesz tryskać tą nienawiścią i nie masz nic lepszego do zaoferowania czytającym wykop? Może lepszym działaniem byłoby zaoferowanie pomocy tym osobom oraz wczesna edukacja i walczenie o możliwość leczenia osób transseksualnych w wieku 13 lat, by nie cierpiały? Dokładając im cierpienia nie uczynisz
TurtleHerd pisze:

@Maddy96: aha, bo widzę już znowu jakieś natarcie Autstycznych

trollow z transpomocy, tu już nawet nie macie żadnych wpływów

bo juz wszyscy wiedza że jesteście upośledzeni xD


Co do tego kto jest upośledzony nie będę palcem pokazywała. Nie jestem ani upośledzona, ani nie mam autyzmu.

Ponieważ napisałaś

jesteście upośledzeni

Zaś ten zwrot zgodnie z regułami języka polskiego dotyczy też mnie i jest sugerowaniem choroby psychicznej (Kodeks Karny) oraz atakiem
efilista - proszę - jeden z artykułów: Art. 212. Zniesławienie
Dz.U.2018.0.1600 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§