Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, dlaczego wybór auta musi tyle trwać.... Ja #!$%@?. Z Audi A4 B8 wybieram teraz Citroena C5 III
A zaczynałem od VW Tiguana....
Cała sobota w #!$%@? na otomoto
  • 16
@yorimo: znam ten ból. Tydzień temu zaczynałem szukać audi a6 i byłem zdecydowany a w poniedziałek jadę sprawdzić w aso 308 cc ehh wszystko się zmienia tak szybko
@Inak: Pewnie, że tak...w rankingu w tych przedziałach cenowych (30-40k) odziwo cena/jakość wygrywa C5 III - Co mnie zaskoczyło...bo przecież to francuz
@yorimo w marcu będzie 2 lata jak latam w204 sedan benzyna 1.8 cgi. Rok 2010. Wcześniej miałem kilka marek, VW toyota Volvo. Żadne konie tak nie robio roboty jak Mieczysława ;) wiadomo, możesz trafić słaby egzemplarz, ale szukaj CGI nie kompressor.
@Asq_ReX: Bo pewnie poczytałeś o usterkach, naprawach, w ofertach same z licznikiem 200k+, albo podejrzane...że to już nie ta niemiecka jakość xDD... I okazuje się, że francuziki nie takie straszne...
Ehhh...
@yorimo: Miałem sporo aut już w swoim życiu i przerobiłem niemieckie :) w204 po 2 latach od wyjazdu z fabryki zaczął się rozpadać ;) fakt kręcone liczniki to plaga i się zastanawiam dlaczego ludzie wierzą, że np 8 letnie auto ma 200k przebiegu i jest tańsze niż takie samo w niemczech :) normalnie okazje na Polskim rynku same :P miałem wcześniej z jakieś 10 lat temu 206tkę z silnikiem 1.0 albo
@yorimo: co cie skłoniło do zmiany decyzji dot. A4? Ja mam do wydania +- 60k i bardzo mi się spodobał ten wózek tylko czytam komentarze o padającej dwumasie, ale gdzie ona nie pada w sumie ( )
@nulled_: Bo w zasadzie benzyniaka w A4B8 nie ma...Te 2 to jakieś padaki co są na łańcuszku, który się często rozciąga. Diesel OK 2.0TDI..ale trzeba trafić na takiego, kto wcześniej umiał korzystać z samochodu.
Po drugie cena/jakość... A4 Bardzo mi się podoba i chyba to jest jedna z zalet. Wyciszenie jest super, wykończenie też na plus...no, ale awaryjność i eksploatacja trochę mnie przeraża. Decyzji jeszcze do końca nie zmieniłem...bo ślęcze nad