Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #reprezentacja #krychowiak

po rosyjsku bardzo słabo

Po hiszpansku brzmi slabo

j. francuski po 3 latach spedzonych w tym kraju wydaje mi sie ze ma malutki akcent

Angielski słabo


O jak z was gniję hiperpoligloci.

Facet posługuje się 4 językami obcymi, z czego jednym rewelacyjnie, dwoma bardzo dobrze, a czwartym komunikacyjnie, ale uczy się go dopiero 4 miesiąc.

Znam gości, którzy siedzieli w uk 3 lata i po angielsku potrafią tylko powiedzieć "money" i "fuck you"
rales - #pilkanozna #reprezentacja #krychowiak

 po rosyjsku bardzo słabo

 Po hisz...

źródło: comment_e4IhZNWH4ygqZpEBQXeft80xZxZ1NcBv.jpg

Pobierz
  • 20
@rales: Przecież Polacy to najbardziej #!$%@? naród na globie jeśli chodzi o języki obce. Zawsze jak ktoś krytykuje jakiś akcent czy wymawiane słowa masz 150% pewności że to akurat Polak krytykuje. Spora część tego narodu jedyne co osiągnęło w życiu to Angielski z amerykańskim akcentem. W cywilizowanym kraju jak mówisz po Angielsku z dowolnym akcentem to co najwyżej spytają skąd jesteś bo masz dziwny akcent po czym mówisz i rozmowa o
jak się siedzi 10 lat w jakimś kraju, to wypada się go nauczyć przynajmniej w stopniu komunikatywnym.


@Junpei1948: Tylko że Polski to jeden z najbardziej debilnych języków do nauki przez obcokrajowców do tego całkowicie bezużyteczny poza jego granicami i jeszcze z bardzo trudną wymową. Tego języka nie da się nauczyć tak po prostu bo jego prawa są zbyt skomplikowane nawet dla sporej części Polaków trzeba by iść do szkoły językowej. Na
@KochanekAdmina:

Tego języka nie da się nauczyć tak po prostu


Da się, tylko trzeba chcieć, a jak ktoś jest leniem to niech się nie usprawiedliwia, że "mi język nie potrzebny"

W końcu może nadejść taki moment, że taka osoba będzie potrzebowała natychmiastowej pomocy, a jedyną osoba w pobliżu będzie pani Halina lat 57, która pamięta kilka słów rosyjskiego ze szkoły i nieszczęście gotowe, a to tylko wina lenistwa, a nie "Polski
W dużym mieście w Polsce właściwie język Polski nie jest nikomu potrzebny do życia.


@KochanekAdmina: Nie zgadzam się. Nie jest niezbędny, ale jest przydatny. Sama narzeka, że mało Polaków mówi po angielsku. Ostatnio miała problemy zdrowotne. Z trudem, ale znalazła lekarza, który przyjął ją i porozumiał się z nią po angielsku, ale wyniki badań, zalecenia, recepty po polsku i do nas przychodziła w pracy, żebyśmy jej tłumaczyli. To pierwszy przykład z
@rales: to nic, ja poznałem na wyspach goscia który po !12 LATACH! Spędzonych tam ma problem żeby kupić kawę w sklepie XD ale tak to jest jak 12 lat robisz z Polakami i jesteś ogromnym ignorantem jeśli chodzi o rozwój i poprawę wygody życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KochanekAdmina: #!$%@? hamburger który zaczyna wyzywać bardzo często będzie wypominać akcent, więc czasem się #!$%@?ą

Ale wiadomo jeśli chodzi o normalną dyskusje czy jakikolwiek inny przykład z życia codziennego to masz rację, większość ma #!$%@? na to w jaki sposób wymawiasz słowa, póki cię rozumieją