Wpis z mikrobloga

@2525: w obu przypadkach wyglądasz jak biedak który #!$%@?ł spodnie młodszemu bratu

ubierz się normalnie... półbuty, dżinsy jakieś dla dorosłego faceta i będzie szpoczko
  • Odpowiedz
@2525: buty sportowe są do uprawiania sportu...
jak nie idziesz na siłownię, albo na rower to załóż coś w czym będziesz się podobać kobiecie bo uwaga... odkrycie... nie ubierasz się dla siebie tylko dla kobiet z którymi się spotykasz ;)
ja mam w dupie to co powiedzą o moim ubiorze moi kumple, mogę nawet sam się sobie nie podobać, ale jeżeli to jak się ubieram podoba się kobietom z którymi się
  • Odpowiedz
Ty ale my już nie żyjemy w XIX czy XX wieku jakbyś nie zauważył


@bones1909: xDDDD

nie mówię, aby ubierał się w garnitur, ale to chodzi o dopasowanie butów do stylu i okazji
kobiety mają pod tym względem więcej rigczu (fakt, że przesadzają w drugą stronę) jednak nigdy nie widziałem kobiety która poszła do teatru czy do restauracji w adidasach i dżinsach... kobiety które mają wyczucie stylu zawsze ubiorą jakieś szpilki/botki/platformy
  • Odpowiedz
@janeeyrie sęk w tym, że nie nazwałbym tego randką, bo to moj rozowy pasek, a spotkanie bedzie raczej na luzie. Ty oczywiscie zawsze sie stroisz w koszule+spodniczka+szpilki? ;)
A no i prawdziwa dama nie pokazuje gołych nóg- pamiętaj.

W sumie to nie wiem, co wy sobie wyobrazacie. Nie raz spotykałem sie z różnymi dziewczynami i jakoś niekoniecznje się stroiły. Nie mówiąc juz o tym jak jest zima i prawie wszystkie po kolei
  • Odpowiedz
@2525: Chodzę prawie wyłącznie w sukienkach, więc w sumie jest tak jak piszesz. Szpilki niekoniecznie, bo wtedy jestem na ogół wyższa od faceta. No i faktycznie trochę za zimno.
  • Odpowiedz