Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że jest tylu cymbałów póki nie wszedłem na tag #mecz po losowaniu grup. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przed erą Nawałki nie bylibyśmy nawet faworytem takiej grupy, a teraz nie dość, że jesteśmy to na dodatek zdecydowanym. Wszyscy oceniają Brzęczka przez pryzmat meczów w najsilniejsze dywizji Ligi Narodów tj. z najsilniejszymi drużynami w Europie, więc to oczywiste, że mogliśmy się odbić. Teraz się pisze o gównogrupie i inne tego typu wysrywy.
Możecie sobie pozwolić na takie pisanie tylko dlatego, że piłka reprezentacyjna zrobiła wielki postęp w ciągu ostatnich 5 lat, więc uszanujcie punkt siedzenia, w którym się znaleźliśmy, bo to on pozwala wam na taki wygórowany punkt widzenia. Jest duża szansa na awans na trzeci duży turniej z rzędu, a wy myślicie tylko o tym, żeby Brzęczkowi się noga potknęła, a najgorzej jak awansuje na turniej, bo wtedy nikt się nie pozna na tym jaki jest beznadziejny. Doskonale sobie z tego zdaje sprawę Boniek, więc wbrew temu co się wam wydaje Boniek wie, że stawka jaką jest utrzymanie ciągu awansów jest duża i dla polskiej piłki nożnej bardzo ważna. A więc twierdzenie, że trzyma Brzęczka, bo chce wszystko #!$%@?ć jest debilne i wynika tylko i wyłącznie z okazyjnego interesowania się polską piłką.
Wyjątkowo przykre jest patrzenie na ten sam zawistny sposób myślenia polukrowany wyższymi, co zrozumiałe, oczekiwaniami. Ale oczekiwania są wyższe właśnie przez pozycję jaką polska #reprezentacja wywalczyła.
#pilkanozna
  • 9
okazjonalnie zremisujemy z pierwszą ligą nie jest żadnym progresem


@Tremade: Jeszcze bardziej to zawęź. Kontekst to ostatnie dwa turnieje i dwie eliminacje do tych turniejów, a ty zawęziłeś okres do takiego, żeby pasował pod tezę. Jedno wielkie X D
@Primusek: Ogólnie tak- ale nie w jego przypadku bo już miał tak ciepło ze każdy kolejny mecz chciał pokazać się i coś slabo mu to idzie. Wujek to jeden z najsłabszych selekcjonerów w historii i być może #!$%@? najbardziej spektakularna porażkę w eliminacjach
@Primusek: mi tam w sumie by pasowalo zeby nie awansowali, nie to ze jestem zawistny czy cos ale czekam na ten caly teatr, festiwal #!$%@? i grillowanie PZPN'u, Rudego i tego calego upudrowanego betonu wokol Polskiej pilki.
Nadarzyla sie swietna okazja zeby to wszystko jeblo z hukiem. Mam nadzieje, ze Wuja mnie nie zawiedzie.