Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki z #wroclaw. Moja dziewczyna świeżo co otworzyła własny interes. A dokładniej pracuje jako mobilna kosmetyczka. Póki co nie ma jeszcze wielu klientów i trochę zaczyna marudzić, że po co jej to bylo i mogła pracować u #januszebiznesu za minimalna krajową. Dlatego zapraszam Was do skorzystania z jej usług. Zajmuje sie nie tylko paznokciami także każdy #rozowepaski znajdzie coś dla siebie. Poniżej znajduje sie link do jej fp. Mozna dac lajka. Każdy lajk jej pomoże :) licze na Waszą pomoc. Mirki dajcie swoim dziewczynom tego fp i niech dzwonia. Na haslo "wykop" gwarantuję 20% zniżki, a ceny i tak sa jedne z najniższych we Wrocławiu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wszystkie ceny są podane na fp jak i numer telefonu. Z góry dzieki :)

https://www.facebook.com/gabpurecare
Ahmed91 - Witam Mirki i Mirabelki z #wroclaw. Moja dziewczyna świeżo co otworzyła wła...

źródło: comment_7s4w9TlHbQXEZdx34qcqxjy1PFy8KsCn.jpg

Pobierz
  • 21
@Ahmed91: aaa i P.S. jakoś w nowym roku nawet bym skorzystała, bo nienawidzę dbać o paznokcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie lubię też wychodzić z domu i łazić po salonach. Mam nadzieję, że Twoja różowa lubi kotki i nie ma na nie uczulenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ahmed91: a zaobserwuję sobie, może kiedyś rozwinie się sprawa z rzęsami. chociaż pomyślę i nad tym, co teraz ma w ofercie. ceny są lekko mówiąc konkurencyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
również poradziłabym różowej założyć instagrama ze swoimi dziełam i i wrzucać je na fb. to dużo większa reklama, niż się wydaje ;)