Wpis z mikrobloga

To mój pierwszy dzień urlopu ojcowskiego, który wziąłem żeby opiekować się małym lvl3msc, bo żona ma firmę i nie przestała pracować na więcej niż 10 dni po porodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz ma w wuj dużo roboty i ja się zajmuje małym.
Jest godzina 17:12 on ma już 3 drzemkę z czego żadna z nich nie była dłuższa niż 20 minut. Usypianie to Ok 30 min ale jak nie zaśnie to jest afera.
Jaki ja jestem zajebiscie zmęczony XD jak do niego nie gadam to się czuje jak wyrodny ojciec co się nie zajmuje dzieckiem, a jak gadam tyle czasu i macham przed oczami słoniem to jestem padnięty XD
Dajcie plusa na zachętę i idę do niego bo już się kręci ( )
#dzieci #rodzicielstwo #poniedzialek #urlop #logikaniebieskichpaskow #dg bo gdyby żona była na etacie to bym spokojnie grał w kąkuter w pracbazie ( ͡ ͜ʖ ͡)
Tak działa wolny rynek XD
kam1l - To mój pierwszy dzień urlopu ojcowskiego, który wziąłem żeby opiekować się ma...

źródło: comment_XJyhbis5krkI7NZ0cRiqSzEfWMOocvjz.jpg

Pobierz
  • 82
@kam1l też was oszukali w szkole rodzenia, że bedzie spalo po 2 lub 3 godziny? Moje lvl 5.5 mc nadal ma drzemki po pół godziny w dzień :)

Plus jest taki że z wiekiem coraz fajniejsze i coraz bardziej kontaktowe. Już mnie nie męczy czas pomiędzy drzemkami, wręcz zaczyna cieszyć. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mokosza: początek ale im dalej tym fajniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) zaraz będziemy drugie majstrować żeby doświadczenie nie przepadło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@unster: jeszcze miał jedna drzemkę o 19:30 XD i teraz śpi już na noc - po prostu robi teraz krótkie drzemki. Kiedyś jak miał po 18 to do 23 nawet mu powieka nie drgnęła - teraz wiem na co mogę sobie pozwolić ( ͡ ͜ʖ ͡)
@rozowy_mikro: i w szkole rodzenia w i książkach! Ale z drugiej strony bywają dni kiedy młody robi jedna dłuższa drzemkę np 3h - po 2h co 15min chodzę sprawdzić czy oddycha XD No ale już z 2 tygodnie takiej drzemki nie widziałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@unster: w sumie nie musi to oznaczac czy ktos jest poczatkujący mój wujek z ciocią mają córke juz lvl 4 juz i była od małego usypiana juz o 18 co za tym idzie ciocia i wujek mieli wiecej czasu dla siebie, jak nauczysz dziecko kłasc spac o okreslonej godzinie to juz Cie bedzie samego do łozka ciągło bo bedzie spiące