Wpis z mikrobloga

@Hunter_88: Dawniej taka osoba zostałaby wyzwana od #!$%@? i jej samej byłoby głupio, a dzisiaj - spróbuj na taką cokolwiek złego powiedzieć, a wyskoczy Ci zastęp białorycerzyków i psiapsiółek, twierdzących, że to jej sprawa z iloma się rucha. Jeszcze psiapsiółki jestem w stanie zrozumieć, bo pewnie nic lepsze, ale białorycerzyków nigdy nie zrozumiem.
@glonstar: @Hunter_88: białorycerzy? Nawet nie wiem kto to pisał i mówiąc szczerze mam to w dupie. Po prostu każdy człowiek ma prawo do autonomicznych decyzji i nikomu nic do tego. A jak was nazwać? Nauczyciele moralności? Jej dupa, jej sprawa, niech się szmaci skoro tak wybrała - jak chcesz to też możesz dawać dupy arabom, nikt ci nie broni. Może po prostu zazdrościsz, że ma lepsze branie? :P
@size: to prawda, że nic mu do tego, ale może mieć swoje zdanie na ten temat, które podzielam, że to zwykłe #!$%@? są. Rozumiem całkowicie ONS, życie rozwiązłe, każdy lubi seks i podniecenie drugą osobą jest naturalne, więc rozumiem, że można wyrwać, jak i zostać wyrwanym w jeden wieczór. Ale sponsoring to zwykłe #!$%@?. Chce, niech się sprzedaje, ale niech nazywa rzeczy po imieniu i nie oczekuje, że ktoś nie będzie