Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PanPietruszka: od 8 lat mam 156 z 2,4 w finalnej wersji 175KM (teraz juz jako 2 auto). Odwiedzila ze mna rozne kraje od danii / szwecji po kosowo i bulgarie. Zawsze dojechala sama do domu bez wiekszych przygod (obecnie bedzie ponad 400kkm). A polowe osob co w niej ze mna gdzies jechala udalo mi sie przylapac pozniej na poszukiwaniach AR na alledrogo.
Jak to mowil Clarkson: "nie mozesz sie nazywac fanem
@PanPietruszka: Miałem to samo OPie. XD

HURR DURR Volvo najlepsze, bo pancerne i mocne w #!$%@?, a Alfa to hehe włoskie auto


po przewiezieniu na ekspresówce

No całkiem nieźle hehe i ładna nawet. Taka z wyposażeniem całkiem całkiem, no ale dalej to Alfa.


Po prostu LOL
@Muszynski_Jan: nie wiem jak u innych, w mojej jak dla mnie jest dobrze:
- auto eksploatowane codziennie o każdej porze roku - dzienny przebieg co najmniej 120km
- kilka odprysków lakieru w okolicach przedniej szyby i na masce (od kamieni) - pojawiają się już zalążki rdzy, w tej chwili raczej powierzchniowe
- dość duże odpryski lakieru na rogach przednich błotników przy progach i w okolicach łączenia progu z tylnym błotnikiem -
@rustupl o, to elegancko. Jakiś czas chorowałem na te 156 i 147 ale jest tyle opinii w internecie co wypowiadających się i nie wiem jak one z gazem współpracują. ;< Mam nadzieję, że Twoja będzie latać bez najmniejszego problemu. ;)