Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Jeśli się ktos zastanawia nad ślicznym, zimowo swiatecznym zapachem to polecam ten ()
Szukałam zapachu ktory nadalby sie na święta, a jednocześnie nie był nachalnie swiateczny, tak by przez reszte zimy milo było go palic.

W sklepie od razu sie zakochalam - zapach jest zimowy, wyrazisty a jednoczesnie delikatny.
Nuty zapachowe to jałowiec, mieta, pizmo, cedr i czarna porzeczka, która to bardzo fajnie przebija się z gamy.
Nawet moj #niebieskiepaski sie nia zachwycil i sam sobie zapala, mimo ze wcześniej tylko ja inicjowalam uzywanie świec zaoachowych :D

#yankeecandle #yankee #zapachy #rozowepaski #swieta
Shyvana - Jeśli się ktos zastanawia nad ślicznym, zimowo swiatecznym zapachem to pole...

źródło: comment_sQ4CTHHIEvwelR2ERNVcwu8dhHOYx697.jpg

Pobierz
  • 18
@Shyvana: 1. Za drogie jak dla mnie, szkoda mi pieniedzy :D 2. Mam zraze, zadne co kupilem w ogole nie pachnialy, chyba ze sie nos wlozylo do srodka, co prawda to jakies tanie ale wydaje mi sie ze powinny dzialac tak samo. Jakos sie przyzwyczailem do woskow, olejki tez ale tak srednio, po tym co przeczytalem kiedyś xD. Jednej kobiecie dziure na suficie zrobilo po wybuchlo przez roznice temperatur czy jakos
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GothBoyy666: hmm tez wcześniej uzywalam tanich swieczek i tez za nimi nie przepadalam :) pierwsza yankee kupilam na promocji mowiac sobie 'a co tam, jak mi sie nie spodoba to przynajmniej będzie ładnie na polce wygladac' :p
Ale zakochalam się od pierwszego uzycia, zapach intensywny i dlugo sie utrzymujacy, sloje sa bardzo wydajne (pala sie dluzej niz gwarantuje producent), milion zapachów do wyboru i co sezon nowe.

Zupełnie inna klasa niz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GothBoyy666: deco aroma co miesiac ma 2 zapachy na promocji zapach miesiaca - 25%. Wtedy maly sloik wyjdzie 34.5zl :) w grudniu z okazji swiat za 3 zapachy miesiąca
@Shyvana z tego co widziałem to podobno działa jak komin że płomień równo się pali i świeca się wypala równo bez zostawiania wosku na scianach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rain_: nie uzywalam tego - ogladalam je w sklepie i po prostu jakos mnie to nie przekonalo :( ale jeśli masz na filmach na yt ze dzialaja dobrze to pewnie tak jest :D