Wpis z mikrobloga

@AvantaR: 250 milionów złotych. Połowa jest z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Druga połowa z miasta? Katowice stać na takie rzeczy. W końcu dopiero za 10 milionów zbudowaliśmy centrum przesiadkowe w Ligocie, z którego nikt nie korzysta.
@AvantaR: No tak ale prestiż wielki na nas spada. Dobrze, że nie muszę jeździć zbyt często do centrum i ten szczyt nie skomplikuje mi życia, ale współczuję tym co pracują albo mieszkają w pobliżu. Cieszą się chyba tylko hotelarze, taksówkarze i prostytutki. Ile za tą kasę by można w mieście dobrego zrobić zamiast takiego szczytu (°°
@AvantaR pewnie musieli przećwiczyć. Nie mówię że to nie jest wywalanie kasy i pokaz bo jest. Ale faktycznie dzisiaj jechało auto dyplomaty z eskortą i wtedy te patrole wychodziły na drogę żeby kierować ruchem. Ma to sens bo zamiast wyłączać sygnalizację na stałe czy zamykać drogi czekają i robią tylko "chwilowe utrudnienia" kiedy to faktycznie konieczne.
@nama: Tzn. ja nie mam pretensji do policji – muszą robić pokaz siły to robią. Katowice mają wyglądać jak oblężona twierdza to i wyglądają. Najzabawniejsze jest, że debatuje się tutaj o klimacie, a ilość CO2 jakie Ci wszyscy prominentni goście wypuszczą do atmosfery z tej okazji będzie całkiem pokaźna. A prezydent Austrii jakoś potrafił przyjechać pociągiem i nie trzeba było dla niego podejrzewam zamykać połowy linii kolejowych ;)
@lis6502 @AvantaR nie dorabia ideologii tylko odpowiadam na pytanie opa po co tam stoją. Czy dobrze czy źle czy farsa czy nie to mi się nie chce debatować. Jest jak jest inaczej nie będzie, byle szybko zleciało do końca.


@nama: Ale wiesz, oni nie stoją tylko w okolicach Spodka czy na drodze Kraków-Katowice, tylko dosłownie wszędzie :D Jeśli ktoś chce robić coś złego, to jest to najlepszy możliwy czas :D
@AvantaR wiem że nie, niebieski wczoraj jechał prawie godzinę odcinek 11 km na ekspresówce. Autostrada też ma okresowo bloki wczoraj korek na 14 km. Jeżdżą szychy z każdej strony przez brak noclegów.

Dlatego jadę sobie wygodnie bez pilnowania ile mam na blacie bo wiem że mi suszarka niestraszna ( ͡º ͜ʖ͡º)