Wpis z mikrobloga

śmiać mi się chce, jak czytam opinie stulejek o BF5, gdzie szczekają, bo uwaga - PRYWATNA FIRMA zrobiła gre, w której można grać postacią kobiety na online i uwaga, kolejny banger - można wybrać kolor skóry wśród aliantów i można np grać UWAGA - MURZYNEM!!! szok i niedowierzanie. skandal. Oczywiście o jakichś powielanych bzdurach, które w ogole nie mają miejsca jak granie czarnym niemcem, mikropłatności itp jest bardzo dużo, no ale takie już przegrywy, które walczą z SJW, NWO tym, że bojkotują możliwość grania kobietą w grze komputerowej XD XD XD.

Co do samej gry, jest fajna strzelanka, fajne oryginalne mapy ( chociaż żołnierzom wyklętym z gimnazjum i liceum przeszkadza, że znowu nie dali stalingradu i wielkej bolzgi), gamplayowo też wysoki poziom, graficzka i szczegoly tez ok, fajny feeling. Wiadomo, są bugi i jakieś tam błedy jak przeżywany samolot aliantów z którego skaczą niemcy, albo STG44 w 40 roku, ale jezu, to tylko gra :D

Szkoda, że nie można zrobić czarnej niemki na online, to bym zrobil i triggerował takich dzbanów, których ruszają takie błahe rzeczy jak postac w grze komputerowej xD
#battlefield #bf5 #battlefieldv #gry #konsole #stulejacontent #przegryw #przemyslenia
  • 45
bo uwaga - PRYWATNA FIRMA zrobiła gre


@Wolodyjowski: i własnie dlatego nie mam prawa oceniać gry? Grałem i, pomijając robienie #!$%@? z logiki, grze bliżej do call of djuti niż do butterfielda, przyśpieszenie rozgrywki nie jest dobrą decyzją. Kupię jak mocno potanieje, bo aż szkoda mi wydanego hajsu na te 10h triala z origin access. Taka jest moja prywatna opinia na temat gry zrobionej przez prywatną firmę xD
@Wolodyjowski: na #!$%@? na siłe cisnąc ze akcja dzieje sie w czasie II wojny światowej kiedy po prostu realia są nieadekwatne do tego co sie wtedy działo. to tak jakby zrobić grę o dzikim zachodzie i zamiast rewolwerów i koni wcisnąc samochody i karabiny laserowe i cały upierać się przy tym ze akcja dzieje się w czasie gorączki złota zamiast po prostu napisać ze to fikcja i nie wiem inny wymiar
@Wolodyjowski: prawdą jest że dice krzyczało jak to realistyczne i autentyczne doświadczenie ww2 było po czym wrzucają kobiety na froncie, ale gra jest piękna i gra się zajebiście, i to można im wybaczyć

jeśli ktoś twiedzi że bez kobiet i customizacji ta gra byłaby autentyczna to chyba się z #!$%@? na rozumy pozamieniał, bo autentyczna gra to jest hell let loose czy tannenberg, a nie bf napakowany akcją gdzie wszyscy biegają
@wiem_wszystko: jak napisałem, realizm jest w takich grach jak Hell Let Loose, Post Scriptum, Verdun czy Tannenberg, ale te gry z BFem mają tyle wspólnego że i tu i tu się trzyma broń i strzela, na tym podobieństwa się kończą

zgadzam się z tym że kobiety psują immersję, ale jestem w stanie wybaczyć to dice ze względu na fenomenalny model rozgrywki, strzelania i poczucie fizyczności postaci
taka gra super a sprzedaz najgorsza od lat. jak widać realia jak i podejscie do gracza też jest ważne. a ludziom ta poprawnośc polityczna wreszcie zaczyna przeszkadzać.


@wiem_wszystko: w pewnej części tak jednakże... kwestia jest, też taka, że BF1 oferuje aktualnie o wiele więcej. BF1 z premium kupujesz za 20-30zł i grasz na dziesiątkach map, kilku DLC itp. BFV ma aktualnie kilka map i mało zawartości.
@Wolodyjowski: a czego tu być przeciwnikiem lol. poprawność polityczna to rak który zzera branze rozrywkową. uchowała się jedynie japońska manga i anime, które potrafi zartować z czarnych, kobiet, homosiów etc. w mainstreamowej nie uświadczysz dowcipu o kobietach, czarnych czy homo bo od razu podnoszone jest larum. gdy nominacji do oskarów nie dostał zaden czarny to od razu nie dlatego ze nie było zadnego dobrego wystepu człowieka o kolorze tego skory ale
@NoKappaSoldier73: jak wychodził do dlc, dodatkowych map i ceny 20 zł nie było a jednak sprzedaz o wiele większa. targetem BF nie sa kobiety tylko faceci i to oni są klientem tej gry. dice zrobiło dobrze poprawnosci politycznej a co za tym poszło marne wyniki finansowe. albo pojdą po rozum do głowy albo marka upadnie. cod przynajmniej nie robi #!$%@? z logiki i jak przyszlosc i fikcja literacka to mogą robić
@Wolodyjowski: #!$%@? farmazony. Sama gra nie jest niestety jakimś lepszym produktem od konkurencji a reskinem 1 części z przyśpieszonym tempem gry i bez 25% zawartości która jest wciąż w fazie produkcji. Dodatkowo problemy z HDR, słaby system odblokowywania zawartości i puste serwery. Jak do tego dodamy atakowanie swoich graczy że "ma ta gra wyglądać tak jak my chcemy a gracze to niedouczoni neonaziści i homofoby!" i "jak wam się nie podoba