Wpis z mikrobloga

@Graatz: spędziłem duuużo za dużo czasu na zliczaniu wszystkich danych z każdej ze zmian, tak naprawdę wszystko daty i czas można olać poza minutami po północy...
  • Odpowiedz
@zethaer: Najgorsze jest to, że treść do drugiej części można zobaczyć dopiero po skończeniu pierwszej. Nigdy nie wiadomo jakie dane będą potrzebne do drugiego zadania.
Poza tym to chyba czas na zapoznanie się z regexem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zbyt dużo czasu zabiera mi parsowanie danych.
  • Odpowiedz
Poza tym to chyba czas na zapoznanie się z regexem


@Graatz: Ja wszystko robiłem substringiem i explode/split. Raczej szybsze w napisaniu i wykonaniu w stosunku do regex.

Za to miałem przez chwilę problem ze zrozumieniem, o co im chodzi w drugiej części. :D
A do tego wynik nie był jednoznaczny, i okazało się, że akceptowali tylko pierwszą minutę/guarda z takim samym wynikiem. A akurat nie miałem tak posortowane na początku. (
  • Odpowiedz
Poza tym to chyba czas na zapoznanie się z regexem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zbyt dużo czasu zabiera mi parsowanie danych.

Ja wszystko robiłem substringiem i explode/split. Raczej szybsze w napisaniu i wykonaniu w stosunku do regex.


@zakopiak: @Graatz: Regexem chyba zwykle byłoby najszybciej jak się ma wprawę... Ja sobie w #rustlang piszę parsery korzystając z nom - trochę overkill, ale całkiem przyjemnie się pisze, i
  • Odpowiedz