Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, od jakiego czasu siedzę w fotografii, ale nigdy się jakoś szczególnie nie dzieliłem swoimi zdjęciami. Pomyślałem ze od czasu do czasu wrzucę sobie cos na mirko, konstruktywna krytyka mile widziana (plusy tez). Zakładam własny tag ( #fotonaprzypale ) żeby był porządek i żeby łatwiej było mnie czarnolistowac jakbym kiedyś zaczął spamować. Pozdro

Na dobry początek fota zrobiona niespodziewanie w Londynie, idę sobie przez miasto a tu nagle parada lotnicza nad głową, okazało się ze królowa miała tego dnia urodziny.

Nikon D5200, Sigma 18-50 2.8
f/4, 1/4000s, ISO-100
29mm

#fotografia #mojezdjecie #tworczoscwlasna
przypalix - Cześć Mirki, od jakiego czasu siedzę w fotografii, ale nigdy się jakoś sz...

źródło: comment_9gGIv7zanFf5zJo4d9aCdASLphoG2ybF.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
Na dobry początek fota zrobiona niespodziewanie w Londynie, idę sobie przez miasto a tu nagle parada lotnicza nad głową


@przypalix: Idę sobie niespodziewanie przez Londyn z niespodziewaną lustrzanką w rękach, aż tu nagle niespodziewanie pojawiły się samoloty nad głową i zrobiłem niespodziewaną fotkę z niespodziewanym dobrym kadrem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bialy88: xD. Jestem na wycieczce w Londynie, jak zawsze na wycieczce mam ze sobą lustrzankę. Widzę że jest duży ruch w mieście ale nie wiem dlaczego, nagle nad głową zaczynają mi latać samoloty więc robię im fotę. I dzieki za komplement w ostatnim zdaniu xD
  • Odpowiedz