Wpis z mikrobloga

#lgbt #transblogasek #moderator

Dalsza "praworządność" moderatora wykopu - o nicku mtm.

Oczywiście wpis ten oznacza odwołanie się od werdyktu moderatora, bo:
- zwracanie się do kobiet (wszystkie 3 konta mają różowy pasek) w formie męskiej jest naruszeniem netykiety,
- pisanie do kobiet, że rosną jej włosy na jajkach z wtrażeniem, "Wam" jest treścią naruszającą dobre imię i zawierającą informacje nieprawidziwe, stanowi też atak personalny (Wam z wymienieniem konkretnych osób)

Moim zdaniem jest atakiem osobistym minimum w punkcie "- treści naruszające dobre imię: informacje nieprawdziwe, wyzwiska, oszczerstwa".

Zgłosiłam to osobiście, więc wypełniłam wymóg "Zgłoszenia tego typu przyjmowane są jedynie od osób pokrzywdzonych".

Dla niewiedzących - @pinezkin to prawdopodobnie multikonto @turtleherd.
Pobierz Maddy96 - #lgbt #transblogasek #moderator 

Dalsza "praworządność" moderatora wykop...
źródło: comment_7OW7SXBJ1OYv5qWLiy3b7wFRLm3AHNmV.jpg
  • 7
@maxatop: jeżeli tak bardzo cię to interesuje, mam 16 lat. O netykiecie poczytasz na wikipedii.

Tu masz fragment regulaminu:

Treści tworzone przez Użytkownika powinny być zredagowane w czytelny sposób, nie mogą mieć charakteru reklamowego i nie mogą naruszać obowiązujących przepisów prawa, zasad współżycia społecznego, dobrych obyczajów (w tym dobrych praktyk) oraz praw osób trzecich, w szczególności nie mogą zawierać:

wypowiedzi wulgarnych lub obraźliwych, w tym dotyczących innych Użytkowników Wykop.pl

wypowiedzi