Wpis z mikrobloga

Red dead redemption 2 to totalny majstersztyk, co prawda zakończenia można się już spodziewać w połowie gry, natomiast jest pewne zaskoczenie. Ta gra ma coś, czego brakowało mi w GTAV, fajnie opowiedziana historia, fajnie pokazana mentalna bitwa naszego bohatera ze swoim prawdziwym ja. Jak dla mnie 9/10, mam nadzieje ze wyjdzie na PC bo koledzy z #pcmasterrace musicie w to zagrać !
Mam trochę jak z wiedzminem, żałuje ze już koniec i zazdroszczę tym którzy dopiero zaczynaja swoją przygodę z ta opowieścią.

#rdr2 #konsole #gry
  • 13
@Wo0cash gra jest nudna i liniowa. O ile w gta bylo tak samo, bo 99% contentu to bylo strzelanie to mogłeś to sobie zrekompensować wyscigami/tuningiem sut/zabijaniem cywili to tutaj albo tego nie ma slbo jest masakrycznie nudne. Mam nadzieje ze to nie wyjdzie na pc. Domena konsol sa slabej jakosci gry i niech tak zostanie.
-------------
Ambasador #pcmasterrace
@Canova Często w recenzjach było podkreślone że to gra nie dla wszystkich. Masa mechanik i powolne tempo jest po to żeby chłonąć klimat a na koniec zostać #!$%@? emocjonalnie. Rockstar troche rzeczy zrobiło nie tak i faktycznie w środku robi się trochę nudno. Niemniej jednak uważam że jako całość gra śmiało może walczyć o miano GOTY.
W sumie przez cala gre zastanawialem sie nad jednym, kiedy tu w koncu zacznie siencos dziac Oo
Na koniec 3 rozdzialu juz pomylslem ze zostaniemy fabula odrobi straty, a w saint denis to samo. Jedynie co zrozumialem z tej gry, to to ze kiedys bylo #!$%@? i zycie to chunia