Wpis z mikrobloga

Kardynał Polycarp Pengo z Tanzanii: Lepiej jest umrzeć z głodu niż przyjąć homoseksualizm

Jak dodał, jeżeli z tego powodu ludzie w Tanzanii będą musieli głodować, to ,,lepiej będzie nam umrzeć z Bogiem''. Akceptacja homoseksualizmu, powiedział kardynał, oznacza zakłamywanie Boga.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #naukowcywiary #bekazkatoli #rakcontent #homoseksualizm #czarnyhumor #bekazprawakow #lgbt #frondacontent
Pobierz saakaszi - Kardynał Polycarp Pengo z Tanzanii: Lepiej jest umrzeć z głodu niż przyjąć...
źródło: comment_BwQtiJc0kjIBtzlMtac72CsTU5xo6nhw.jpg
  • 19
Ten afrykański purpurat wezwał rząd swojego kraju, by nie przyjmował żadnej pomocy od państw zachodnich, jeżeli miałoby to być związane z koniecznością zaakceptowania homoseksualizmu.


@saakaszi: że co? i niby kiedy coś takiego zostało zaproponowane? i w jakim celu? "ej słuchajcie, wybudujemy Wam szpital ale pod warunkiem, że zostaną zalegalizowane związki partnerskie, również wśród okolicznych szamańskich wiosek"
@Poro6niec: Tutaj chodzi o to że w Tanzanii niedawno zakazano homoseksualizmu, a osoby mające takie skłonności mają zostać aresztowane, stworzono nawet specjalne grupy poszukujące osób homoseksualnych. Wiele krajów wyraziło sprzeciw i zapowiedziało chęć pomocy takim osobom.

Makonda (Prezydent Tanzanii) przyznał, że inne kraje mogą atakować Tanzanię za przyjętą przez kraj politykę wobec homoseksualistów. - Wolę rozzłościć te kraje, niż Boga - dodał jednak.

Co ciekawe wielu wykopków spod tagu #4konserwy poparło
@saakaszi: O, to tutaj był ten szczytowy przykład prawaka który ma kolegów homoseksualistów

jestem prawakiem i mam dokladnie 3 znajomych homo. mowie im wprost, ze dla mnie ich zachowanie jest nienaturalne, ale z drugiej strony tez nigdy ich nie krytykowalem. 2 dziewczyny (para) maja niesamowita beke z LGBTCHWDP, a na ziomeczka mowie ze jest ciota albo pedalem i nie ma nic przeciwko. w sumie chyba go to cieszy :P nie kazdy
@saakaszi:

bądź biały

Idź do jakiegoś nie turystycznego miasta

wieczorek to do baru

pełno ludzi o lokalnym odcieniu skóry

#!$%@?.jpg

siedź twardo i pij piwo

o hej anon mogę się dosiąść, a co tu robisz ?

podróżuje mam zapas czasu wieść zostaje w mieście kilka dni, no i piwo. Chce spróbować lokalnego bo nie miałem okazji

a to spoko anon. a może lokalnej czekoladki na noc ?( ͡° ͜ʖ