Wpis z mikrobloga

@CoZaGamon nie pracuje dla nich a nazywanie kogoś oszustami to mocno nieodpowiedzialne stwierdzenie a na bank nieświadome ryzyko oceny i sugerowałbym mocniej się zastanowić bo łatwo coś przelać klawiatura w internecie a trudniej wypowiedzieć jakieś słowo... jak jest protokolowane.
@CoZaGamon: Powiem jasno, możesz sobie pisać co chcesz o kim chcesz, ale tak jak pisałem wcześniej... to może być tylko do pewnego momentu. Żebyś miał świadomość, że ktoś może w pewnym momencie jednak sformalizować znajomość z Tobą a na bank ja oszczerstw nie toleruję więc miej to w pamięci i uważaj o co mnie posądzasz i oceniasz i jak dobierasz słowa. Co do Facebooka to już Ci pisałem co o tym
Pobierz
źródło: comment_sn5TFxxqqj2qkhjX7etrgJg4js3kDsbx.jpg
@CoZaGamon: Zawsze będzie więcej negatywnych wpisów niż pochwał. Popatrz sobie na allegro, mało kto wystawia teraz opinie na allegro jak jest wszystko OK, ale żale jak coś nie tak jest to już z chęcią.
@CoZaGamon: Już Ci odpowiadałem na te pytanie... Dziwne, ze nie zrozumiałeś ew. zapomniałeś... może to tak jak z regulaminami?
PS: przed "?" też nie stawia się spacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)