Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem gustów ludzi.
Dawid Podsiadło beczy gorzej od owiec. Tanconacośtam łup łup dup dup. i znowu beeeeeee.
Gdzie głos, interpretacja, gdzie barwa intrygująca, gdzie coś specyficznego? Takich chłopaczków śpiewających podobnie jest ful.
Cała reszta z playlisty Spotify pt "Top Utwory 2018 tych piosenek słuchaliśmy w polsce 2018" to samo.

Nie no, łup łup, #!$%@? #!$%@?, dzieb dzieb.
Przecież to gorsze od żarcia chipsów. Takie nico, nico jak papka. Ani melodii, ani głosu, ani interpretacji, ani aranżacji, ani nic.
Beeeeeeeeee, jep pist, ciul dup.

Naprawdę już chyba wolę BEHEMOTH z PLAYLISTĄ OJCA RYDZYKA na przemian. Tu przynajmniej jest ciut zaangażowania choć wiadomo że chodzi o hajs, ale choć ciut muzycznego zaangażowania a nie papusia papka papeczka.

Albo jestem indywidualistą, albo planeta schodzi naprawdę na hieny żrące padlinę, psów nie obrażając.

#spotify #playlista #muzyka #music #papka #chipsy #psychiatria
  • 15
@sergo: Dla jaj zobaczymy mowa nienawiści wiesz "będziesz sziedziecz" jak mówi moja grupa KODu za mowę nienawiszczi

Zobaczymy co prawnik Dawida Podsiadły na to ale wiesz nie bój się w pierdlu tesh jest shkoua ;D
@ameneos: No ok, też jestem nastolatkiem ;) Czy jestem nienormalny, że słucham Ars Nova, Vivaldiego, Torzewskiego, Sikorowskiego, Steczkowskiej, Niemena? Przecież to współczesne gówno jest tylko takim dupi dupi idyllicznozabawowym gorszym od zabawy podwiejskiej z lat 60....