Wpis z mikrobloga

@Ewentualnie według mnie też, tzn jeszcze nie skończyłam. Ale jest to.. Serial netflixa. Ale widziałam dzisiaj nagłówek "Polski serial netfliksa to katastrofa!" czy coś takiego. No nie wiem. Mi się fajnie ogląda. Może później będzie gorzej, zobaczymy. Ale pisanie nazwy w ten sposób jeszcze bardziej mnie zniechęciło a kliknięcie.
@taktosiekonczy no nie. mylisz się. więc tak jak napisałam wyżej- to jest serial netflixa. i tyle. kolejny serial netflixa. kolorowy, ładne obrazki. ale niektórzy poszukują w nim jak widać prawdy historycznej i spodziewali sie milicji #!$%@? pałami. poza tym mówiąc o orwellu chodziło mi tylko o to, że ten serial przybrał taki świat. jak chcesz nazywać mnie gimbem, to nazywaj, nic to wspólnego z rzeczywistością nie ma, ale nie zachowuj sie jak
@szajbi_: Nie będzie gorzej. Serial jest mniej więcej na tym samym poziomie przez cały sezon, ode mnie 7/10. Niektórym nie pasowało zakończenie, bo wiele wątków jest niezamkniętych , tak jakby pod kolejny sezon.
@szajbi_: bo jest sraczka,
1. zamiast aktorów mogli postawić drewniane pieńki i odtwarzać ich dialogi, Kajtek i Wietnamczyk najlepsi xDD mogli by mówić że im z dupy krew leci przeplatając dialogi o miłości, taki tragizm xDD
2. w ogóle nie ma klimatu "komuny- zimnej wojny" stare auta, zdjęcia gdzie w tle przewija się brutalizm/socrealizm, dziennik w stylu retro, reklamy retro w galeriach nie wystarcza by ten klimat "stworzyć"
3. auta -
@herakliusz_atencjusz w sumie nie mam, w kilku kwestiach faktycznie masz racje. przede wszystkim z tymi dysproporcjami auta-smartfony itd. No i brak spójności. Ale wciąż uważam, że to oglądadło od netflixa. Ostatni dobry serial jaki wyszedł to imo alterded carbon, więc nie mam żalu, że to tak wygląda, bo oczekiwań nie miałam żadnych
No a ten wietnamczyk #!$%@? mnie na maxa