Wpis z mikrobloga

@kasia1701797: Pracuję w serwisie różnych urządzeń AGD RTV ale nie jako serwisant. Powiem tak,takie urządzenie trochę kosztuje i taki laser ma sporą moc,więc chyba spełnia swoją rolę. Chciałem przetestować na sobie,tzn na rece ale bałem się tego.
Ale zawsze zostaje tobie zakup przez internet i w razie czego mozna oddać sprzęt i odzyskać kasę.
@kasia1701797: mam mocne ciemne wloski, ktore rosna jak szalone i czesto wrastaly, kupilam philipsa i widze DUZA roznice, sama bylam w szoku. Balam sie wydac taka kwote, ale oplacilo sie, wlosy rosna rzadziej (zdecydowanie), a naswietlalam tylko pare razy. Troche boli :/ nawet jak ustawi sie niska moc, co iles blyskow szczypie mocno.
Ktos

chyba że ma się "meszek"


@OXYGEN7: jak ma sie meszek to urzadzenie nie wylapie, trzeba miec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kasia1701797: ja kupiłam i używam od dwóch miesięcy. Jestem zadowolona, ale nadal mi wyrastają włosy (z 6 zabiegów robilam) chociaz myślę, że 80% mi nie odrasta lub odrastaja wolniej. Ja mam taki problem, że mam mnóstwo pieprzykow więc muszę omijać duzo miejsc więc i tak jest ok. :) i tak dla mnie najwiekszym plusem jest pozbycie się okropnych podrażnień po goleniu