Wpis z mikrobloga

Jakiś murzyn profanuje polską flagę, ludzie się buntują, a lewactwo jak zawsze gotowe nasrać na swoich w obronie murzyna. Gardzę.

Sami się poniżajcie jak ta #p0lka która z siebie zrobiła żywy podnóżek dla mokebiaka, ale symbole narodowe proszę zostawić w spokoju. Niech się wam murzyn podpisuje markerem na mordach nie na naszej polskiej fladze.

#lewackalogika #bekazlewactwa #mokebe
WielkiNos - Jakiś murzyn profanuje polską flagę, ludzie się buntują, a lewactwo jak z...

źródło: temp_file8945978473038204228

Pobierz
  • 61
Ja nie wiem jak to jest w tej Polszczce...
Niby naród zaściankowy i nietolerancyjny a mudżina nie ma komu wyjaśnić.
Gdybym na ten przykład ja, czy tam inny @WielkiNos, odwalił taką akcję to moment by ktoś mnie zbeształ w sieci, kto wie może nawet jakiś #!$%@? na miejscu bym zgarnął.
A tutaj nic: media milczą, na wykopku po 10 takich samych wstawek bez żadnej atencji, nikt nie bojkotuje, fani czarnego pieją
wiesz to są murzynki Bambo oni mają trochę inne poczucie oddania hołdu od białych


@Linnior88 @WielkiNos : nieraz na jutubie natykam się na filmiki typu "jedziesz do kraju x? Pod żadnym pozorem nie rób tam tych rzeczy" "tego powinieneś się wystrzegać jadąc do kraju y". Pan murzyn też sobie w takim razie powinien obejrzeć taki filmik przed przyjazdem. I nie ma tu znaczenia czy może nie wiedział, jak gdzieś się jedzie to