Wpis z mikrobloga

@Ark00: jak się boisz wyprzedać swoją łupinką kolarzy, no to słaby z ciebie kierowca. 20 metrów to masz 4 długości VW Passata.

@JaNieGejJaPapiesz Też jeżdżę po ścieżkach jak są, ale mam #!$%@? na to, jak jeżdżą inni. Ich sprawa. Ale jak widzę takich ludzi, jak OP, który boi się wyprzedzić, a potem mija mnie na odległość kartki papieru, to aż strach w oczach.
  • Odpowiedz
  • 282
jak się boisz wyprzedać swoją łupinką kolarzy, no to słaby z ciebie kierowca. 20 metrów to masz 4 długości VW Passata.


@G06DbT: przede wszystkim wytłumacz mi co oni robili na szosie zamiast ścieżce rowerowej a nie mi ublizasz od słabych kierowców xdd
  • Odpowiedz
  • 53
@Ark00: Po prostu #!$%@?, wsiądź na szosę i przeleć się tym gównem po prawej ze średnią 30kmh mijając z przeciwka innych wariatów co wybrali ten sam idiotyczny sposób by się zabić.

W końcu idź na szosę i sprawdź jak to faktycznie jest.
  • Odpowiedz
rzede wszystkim wytłumacz mi co oni robili na szosie


@Ark00: JECHALI, a co mieli robić? Zamiast ich wyprzedzić, i zapomnieć o tych debilach to robisz z tego wielką historię.

Po prostu przeraża cię to, jak na drodze dzieje się coś niestandardowego, i nie potrafisz zareagować zgodnie z wyuczonym schematem.
  • Odpowiedz
  • 70
Po prostu #!$%@?, wsiądź na szosę i przeleć się tym gównem po prawej ze średnią 30kmh mijając z przeciwka innych wariatów co wybrali ten sam idiotyczny sposób by się zabić


@4x80: jeżdżę tamtędy regularnie. Co prawda gravelem i ze średnią 25-28 więc to się nie liczy xd
  • Odpowiedz
@Ark00 przecież nawet wkleiłem zdjęcie gdzie sa dobre warunki do wyprzedzania :) ( ale pedalarzy i tak yebac pradem, zeby ktos nie pomyslal ze ich strone trzymam xd)
  • Odpowiedz
  • 13
akurat widac tam ze jest spokojnie miejsce zeby ich wyprzedzać. Widoczność też dobra


@xyz_xyz: no nie, jak spojrzysz klatkę wczesniej jechało auto zna przeciwka, poza tym zaraz było rondo, więc po #!$%@? ich wyprzedzać wtedy? By ich pozabijać? Bo nie widziałem jak dokładnie długa jest grupa xd
  • Odpowiedz
  • 144
JECHALI, a co mieli robić? Zamiast ich wyprzedzić, i zapomnieć o tych debilach to robisz z tego wielką historię.


@G06DbT: a dobra, #!$%@?. Pomijając to że na mniejszą lub większą skalę to się tam dzieje regularnie to widzę że z nawiedzonym pedalarzem pisze xd
  • Odpowiedz
@Ark00: no ale jechali, a ty mogłeś ich bezpiecznie wyprzedzić.

Ja zawsze mijam takich agentów, i #!$%@? na nich, co się mam nimi przejmować.
  • Odpowiedz
  • 19
@Ark00: Nie, ulica jest dla wszystkich, każdy Polak za nią płaci a ty sobie coś w skacowany niedzielny poranek upsrałeś.
  • Odpowiedz
  • 4
przecież nawet wkleiłem zdjęcie gdzie sa dobre warunki do wyprzedzania :) ( ale pedalarzy i tak yebac pradem, zeby ktos nie pomyslal ze ich strone trzymam xd)


@xyz_xyz: tam nie było warunków do wyprzedzania chyba że na żyletki wbiłbym się w nich przed wjazdem na rondo, a przed rondem zawsze jest znak nakazu mijania z prawej strony i wysepka
  • Odpowiedz
@Ark00: nie kwestionuje tego, że powinni jechać ścieżką, ale nie przesadzaj, że nie mogłeś ich wyprzedzić z palcem w tyłku. Droga pusta, widoczność bardzo dobra, warunki do wyprzedzania idealne i do tego ronda wyprzedziłbyś ich na spokojnie jadąc 10-15 km/h szybciej. Kierownicę masz po prawej, że nie widzisz jak długa jest ta grupa? Nie blokują ruchu, są dobrze widoczni, mają lamki włączone... wyprzedziłbyś a nie robił sensację z niczego.
A co
  • Odpowiedz