Wpis z mikrobloga

@Ark00: jak się boisz wyprzedać swoją łupinką kolarzy, no to słaby z ciebie kierowca. 20 metrów to masz 4 długości VW Passata.

@JaNieGejJaPapiesz Też jeżdżę po ścieżkach jak są, ale mam #!$%@? na to, jak jeżdżą inni. Ich sprawa. Ale jak widzę takich ludzi, jak OP, który boi się wyprzedzić, a potem mija mnie na odległość kartki papieru, to aż strach w oczach.
rzede wszystkim wytłumacz mi co oni robili na szosie


@Ark00: JECHALI, a co mieli robić? Zamiast ich wyprzedzić, i zapomnieć o tych debilach to robisz z tego wielką historię.

Po prostu przeraża cię to, jak na drodze dzieje się coś niestandardowego, i nie potrafisz zareagować zgodnie z wyuczonym schematem.
  • 4
przecież nawet wkleiłem zdjęcie gdzie sa dobre warunki do wyprzedzania :) ( ale pedalarzy i tak yebac pradem, zeby ktos nie pomyslal ze ich strone trzymam xd)


@xyz_xyz: tam nie było warunków do wyprzedzania chyba że na żyletki wbiłbym się w nich przed wjazdem na rondo, a przed rondem zawsze jest znak nakazu mijania z prawej strony i wysepka
@Ark00: nie kwestionuje tego, że powinni jechać ścieżką, ale nie przesadzaj, że nie mogłeś ich wyprzedzić z palcem w tyłku. Droga pusta, widoczność bardzo dobra, warunki do wyprzedzania idealne i do tego ronda wyprzedziłbyś ich na spokojnie jadąc 10-15 km/h szybciej. Kierownicę masz po prawej, że nie widzisz jak długa jest ta grupa? Nie blokują ruchu, są dobrze widoczni, mają lamki włączone... wyprzedziłbyś a nie robił sensację z niczego.
A co