Wpis z mikrobloga

Jakiś murzyn profanuje polską flagę, ludzie się buntują, a lewactwo jak zawsze gotowe nasrać na swoich w obronie murzyna. Gardzę.

Sami się poniżajcie jak ta #p0lka która z siebie zrobiła żywy podnóżek dla mokebiaka, ale symbole narodowe proszę zostawić w spokoju. Niech się wam murzyn podpisuje markerem na mordach nie na naszej polskiej fladze.

#lewackalogika #bekazlewactwa #mokebe
WielkiNos - Jakiś murzyn profanuje polską flagę, ludzie się buntują, a lewactwo jak z...

źródło: temp_file8945978473038204228

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ultymatywna wartość w dzisiejszym świecie to PIENIĄDZE, zwłaszcza zarobione przez jakiegoś no skilla co na dobrym bicie z fajnym bassem mówi "bla bla bla, money money TRA"
  • Odpowiedz
@WielkiNos: mam nadzieję że jeśli kiedyś zobaczysz jakieś zawody skoków narciarskich i zobaczysz januszów z flagami popisanymi miejscowościami typu paździerzowo to będziesz ich po kolei zgłaszać gdzie trzeba?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie wierzę, że jakby potężny, zdrowy murzyn stanął przed tobą i powiedział "teraz ja ciebie ruchać" to byś nie uklęknęła i nie powiedziała "tak, mój panie" i ze nie byłabyś podekscytowana jak nigdy
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie profanuje, a uszkadza. Możnaby się pokusić o pisemko do prokuratora.
Art. 137.
§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez
  • Odpowiedz
@Damntrain: jeśli ktoś jej zapłacił to ja jestem w szoku. Jak one takie gówno chętnie zrobią za free przez kompleksy. Wszystko by zdobyć względy światowego murzyna po podstawówce i z 15pln w kieszeni.

A później kapitan państwo pomóż bo alimentów nie płaci!
  • Odpowiedz