Wpis z mikrobloga

Krótka, smutna historia będzie. Parę miesięcy temu napisała do mnie jedna dziewczyna na #badoo. Od słowa do słowa wyszło, że leży w szpitalu i nie czuje się najlepiej, ale nie drążyłem tematu, bo to trochę niezręczne. Ot tak gadaliśmy o pierdołach. Kontakt z czasem jednak wygasł.

Dziś trafiłem na jej aukcję na siepomaga - okazuje się, że na tę chwilę nie jest w stanie wykonywać podstawowych czynności, a choroba postępuje w błyskawicznym tempie. Strasznie chciałbym jej pomóc, a jak trwoga, to do Mirków. Myślicie, że jesteśmy w stanie coś zrobić? Nie ma pojęcia czym jest Mirko, ale obiecuję, że namówię ją do założenia konta, jak się spiszemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie hajsem, to plusem sypnij chociaż :D

https://www.siepomaga.pl/marta-gaik



#badoo #tinder #podrywajzwykopem #rozowepaski #wykopefekt #ladnapani
Pobierz WillyJamess - Krótka, smutna historia będzie. Parę miesięcy temu napisała do mnie jed...
źródło: comment_aWStmlwD8Qn0EUauCnwCdm8vHsxUv5MU.jpg
  • 169
@bluberr: Powiem Ci, że z tą niewypłacalnością ubezpieczeń jest jak z wypadkami samolotów. Codziennie tysiące lotów odbywa się bez problemów, ale jak raz na jakiś czas dojdzie do katastrofy, to ludzie, którzy nigdy nie latali mają najwięcej do powiedzenia na temat niebezpieczeństwa podniebnych podróży.
Z ubezpieczeniami jest tak samo. Mam w opiece wielu sportowców, którzy naprawdę dobrze wyszli na wypłatach z ubezpieczeń (kwoty po 100 000za zerwanie więzadeł dawno przestały mnie
@bluberr: Dodam jeszcze tylko największy paradoks:
W Stanach ubezpieczenia są strasznie drogie, a obywatele mimo tego się ubezpieczają. Płaczą i płacą. Tam nie ubezpieczają się jedynie najbiedniejsi i dla nich głównie dedykowany jest Obama Care.
W Polsce ubezpieczenia są za to bardzo tanie, a ludzie nie chcą tego robić.
Za 100zł można mieć naprawdę dobrą polisę. Za 300zł można ubezpieczyć się już na każdą ewentualność i bardzo wysokie sumy, gdzie na
@kokomo: Mordeczko. Mam grupowe w pracy w Generali + medyczny Medicover. Jakieś wyższe pakiety, ale nie najwyższe. Ubezpieczać się jeszcze dodatkowo? Czy może dopłacać samemu i zwiększyć obejmowanie ubezpieczeń?