Wpis z mikrobloga

Cześć Ziomeczki!
Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie. Trochę piwek razem spożyliśmy i poznaliśmy się też odrobinę więc chciałbym Was w tym miejscu poprosić o wsparcie. Zapewne wiecie, że tworzę audycję/podcast.
Chyba na każdym spotkaniu to powtarzam wiec pewnie macie już dość tego tematu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wkładam w to sporo pracy i robię wszystko co mogę by trzymać poziom i dostarczać wartościowe rzeczy jednak bez odzewu ze strony zespołów do których się zgłaszam, nic nie wskóram, bo prędzej czy później zacznie brakować muzyki. Tak się składa, że kapele (nawet te małe) chętniej nawiążą współpracę z kimś, kto coś jest "popularny". A takim wyznacznikiem, między innymi jest ilość "fanów" na FB (niestety) ¯\_(ツ)_/¯
Chyba już wiecie do czego to zmierza...
Jeśli choć trochę szanujecie takie inicjatywy jak moja i przy okazji macie konto na fejsbuniu, to będę naprawdę bardzo wdzięczny za zostawienie lajka na fanpage'u mojej audycji.
Jedno małe kliknięcie dla Was, a dla mnie ogromna szansa by dotrzeć szerzej i móc dalej robić to co kocham.

Dodatkowo, jeśli ktoś z Was korzysta ze Spotify czy iTunes, to za dodanie mojego podcastu do obserwowanych czy ocenę też będę ogromnie wdzięczny.
Obiecuję, że nie będę spamował postami. A jeśli już okazałoby się, że pojawiam się Wam zbyt często, to można ustawić ograniczenie widoczności ;)
Co Wy na to?( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozwoliłem sobie zawołać wszystkich, z którymi zamieniłem choć słowo.
Nie bijcie ()
Z góry dziękuję i do zobaczenia!

  • 27