Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki,

Postaram się krótko i konkretnie.
Od niecałego miesiąca zacząłem pierd*ć głupoty w internecie. Tematyka głównie okołogrowa, związana z życiem gracza. Jeśli interesuje was temat bogatych ludzi, którzy grają, jak z totalnego nerda stałem się regularnym uczęszczaczem siłowni albo jak wygląda życie profesjonalnego gracza to myślę, że moglibyście mi pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Adres bloga
www.altermmo.pl

Jaki jest cel:
Zależy mi na tym, żebyście się pobawili w krytyków blogowych i napisali co mógłbym zmienić, poprawić itd. Żeby i wam, i mi było łatwiej to chciałbym, żeby odpowiedzi były w formie punktów.

1. Czy stronka się wczytuje odpowiednio krótko?
Czyli pytanie czy was kur
ca nie brała w oczekiwaniu na załadowanie.

2. Czy wyświetla się odpowiednio na waszym urządzeniu?
Czyli nie ma dziwnych krzaków, poprzestawianych obrazków itd.

3. Co was podirytowało przy pierwszym rzucie oka?
Może logo, czcionka, obrazki?

4. Jak wam się podoba motyw?
Celowałem w ciemniejsze kolory, bo wyszedłem z założenia, że gracze to jednak istoty nocne, a nadupczanie po oczach jasnym motywem nie jest mile widziane.

5. Czy menu jest dla was przejrzyste i zrozumiałe?
Pytanie, czy nie zgubiliście się, jest intuicyjne itd.

6. Czy teksty da się czytać?
Z wykształcenia jestem inżynierem, więc tu może być różnie. Uważam, że i tak pisanie przychodzi mi znacznie łatwiej niż na samym początku, ale to nie znaczy, że wam się dobrze czyta.

Jeśli w tą pochmurną niedzielę macie tylko krótką chwilę to możecie np. udzielić odpowiedzi tylko na punkty 1-3. Zachęcam jednak do odpowiedzi na każde pytanie. Będę bardzo wdzięczny za jakikolwiek odzew i docenię plusy, żeby ten wpis nie zniknął w otchłani internetu i żeby ktoś, np. jutro, miał również szansę na zobaczenie posta i skrytykowanie mnie. Nie chcę z tego robić wykopaliska, bo myślę, że nie każdego to interesuje.

Jeśli chcesz wyjawić mi jakieś tajemnice blogowania albo chcesz pojechać ostro po bandzie to zapraszam również na PM ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obiecuję, że nikomu się nie poskarżę.

Pani Gosia już wydała werdykt, a wy?

#gry #blog #mmorpg #publicystyka
a.....o - Siemanko Mirki,

Postaram się krótko i konkretnie.
Od niecałego miesiąca...

źródło: comment_BHyhjiKBHpP8WXz0kZMRsDLJ2Dlpt3oI.gif

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
www.altermmo.pl


@altermmo:
1. Jest ok, żadnych problemów
2. JW
3. Nic nie irytuje, może oprócz zdjęcia tego wąśatego jegomościa xD
4. Średnio, tak bym powiedział. Chyba za jasny i za pstrokaty dla mnie
5. Tak, nie mam nic przeciw
6. Tak, czyta się przyjemnie, choć to ocena po przeczytaniu jednego artykułu.
  • Odpowiedz