Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiedźcie mi - co zrobić gdy w związku brakuje szczerości?

Jestem z różową od dłuższego czasu, raz dość poważnie zawiodła moje zaufanie. Powiedziałem jej że jeszcze raz przyłapię ją na jakimkolwiek kłamstwie i koniec.

Na studiach ma grupkę swoich znajomych, ostatnio dołączył taki jeden kolega - nazwijmy go Jasio. Jasio to taki typowy cwaniaczek co to próbuje podbijać do wszystkich dziewczyn i je bajerować. Sama mi powiedziała jaki jest, ja go osobiście nie poznałem. No i w ostatni weekend mieli wyjście grupy ze studiów - różowa poszła, Jasio też miał być. Powiedziałem jej że jak Jasio będzie się do niej podwalać to ma mi dać znać, sama go strzelić w ryj a ja mu później poprawię. Powiedziała że spoko, nie ma problemu.

Problem jednak jest - bo Jasio się podwalał, miział ją po twarzy i włosach, zapraszał do siebie i rzucał co chwila podtekstami. Różowa oczywiście nic mi o tym nie powiedziała, jak pytałem jak było i czy Jasio się podwalał to oczywiście zaprzeczyła.

Kopnąć ją w dupę czy dać szansę się wytłumaczyć?

#zwiazki #zdrada #klamstwo #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 18
większym problemem jest tu chyba to, że ona się pozwalała miziać po twarzy i włosach obcemu typowi a nie to czy Tobie o czymś mówi czy zapomina wspomnieć XD


@nama: nie zgodzę się.
Mozna śmiało prowadzić życie towarzyskie i flirtować z płcią przeciwna, pod warunkiem że nasza druga połowa nam ufa i jej takie zabawy nie przeszkadzają.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: w każdej większej grupie zdarza się taki koleś który bajeruje wszystkie laski prawi wszystkim komplementy i wszystkim laskom poprawia humor nic w tym złego o ile panny na noc wyrywa poza grupą. .. Nie ma się co spinac o jakiegoś don juana którego każda znajoma traktuje z przymrużeniem oka. Ale jeśli w grę wchodzi już kontakt fizyczny to gorzej...