Wpis z mikrobloga

@Apollo1993 o huk coś w tym jest, jak podczas grania w nogę z buta w ryj dostałem to wfista się popatrzył i dał mi chusteczkę a zawsze jak ktoś jebnął w piłkę od siatki to wrzask czy jest normalny xDD
  • Odpowiedz
@Apollo1993: Chryste, pamiętam jak w liceum kolega #!$%@? w piłkę tak, że poleciała prosto w wuefiste, który stał na górze i obserwował co się dzieje na boisku na dole xddd typ zrobił taktyczny unik (w końcu wuefista) a potem przyleciał na dół zrobić inbe xddd ależ ta piłka leciała xD
  • Odpowiedz
@Apollo1993: do full pakietu "typowego pana jurka z wfu" brakuje w łapie szklanki z duraleksu z czarną sypaną i żółtego wąsa od palenia 4 paczek fajek dziennie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@papaj_21_37: Lepszy #!$%@?łem numer xDDDD #!$%@?łem kiedyś piłkę spod bramki jak graliśmy w nogę na hali, piłka odbiła się od ściany i trafiła idealnie w kubek z kawą, który stał na biurku i koncertowo zalał porozkładane dzienniki xDDDDDDDD Inba była jak #!$%@?, już nigdy nie widziałem, żeby nauczyciel w panice sam #!$%@?ł po szmatę xDDDDD
  • Odpowiedz
@Apollo1993: miałem takiego w gimbazie, tylko młodego - chyba świeżo po AWFie. Wiecznie zblazowany, flegmatyk. Żart o nim był taki, iż on ciszej krzyczał, niż przeciętny gimbus Mati z mojej klasy mówił xD Wchodził na salę, zmęczony czytał listę, potem z miną zblazowanego gargulca rzucał piłkę na środek mówiąc "Grajcie"
  • Odpowiedz