Wpis z mikrobloga

@mojnicknawykopie: co ma wykończenie wspólnego z aktem notarialnym? ;) Skoro mieszkanie było już Twoje (wykańczałes je) to pewnie miałeś akt notarialny.

Chyba że źle zrozumiałem.

Tak samo fakt zamieszkania nie ma wiele wspólnego z meldunkiem - można mieszkać gdzie indziej niż jest się zameldowanym.

@obcx: wystarczy jakiekolwiek potwierdzenie prawa do dyponowania lokalem - umowa najmu, dzierżawy, użyczenia lub potwierdzenie prawa własności lokalu.

Faktycznie jeśli chcesz to przyspieszyć mógłbyś podpisać umowę
zle zrozumiałeś. mieszkanie kończył developer.

@mojnicknawykopie: to wszystko zmienia. pierwotnie zrozumiałem, że sam wykańczałeś mieszkanie. Nie wynikało to z poprzedniego Twojego wpisu.

.

oczywiscie tacy jak ty mówia że niepotrzeba bo mieszkają z mamą.

Totalnie nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz, pomijając już fakt, że gówno o mnie wiesz, ale chętnie wyrazisz swoją opinię. Pod tagiem nieruchomości od dawna się udzielam i ze względu na wykonywany zawód staram się ludziom pomagać
@mojnicknawykopie: do OPa zwracałem się dopiero w drugiej części mojego wpisu - od momentu gdzie pojawia się jego nick.
Wybaczy pan, nie wiedziałem, że pod tym tagiem w poszczególnych wpisach nie można poruszać innych, pobocznych tematów i rozszerzać dyskusji. #!$%@?, 6 lat na wykopie i się nie nauczyłem tego. Dzięki Ci nauczycielu.

a ty(specjalnie z małej litery)


źródło: comment_cNaFqj8p87snV3fvbH4non43ayrZzcf3.jpg