Wpis z mikrobloga

@VonHautkopf 1000 to wcale nie jest mało. nigdy nie zrozumiem Waszego myślenia a mam dwójkę dzieci i sam widzę ile produktów za taki 1000zl mógłbym sprawić to głowa mała. Ale lepiej gadać wszem i wobec, że to malutko. 1000zl to jest prawie pół roku żarcia dla niemowlaka. Malutko, nie???
  • Odpowiedz
@Skipi1111: pamietam też jak wcześniej dostawałem koeszonkowe 20zl na miesiąc plus okolicznosciowe na urodziny lub święta nie wiem jakim cudem za to kupowalem tel , ps2 ,itd ale nauczyłem się oszczędzać. Potem na studiach IT moich jak sie zastanawialem jakie będą zarobki to sobie myślałem że z 2k na rękę starczy po co komu więcej da się za to przeżyć pić piwo i na mieszkanie co więcej potrzeba xd a potem
  • Odpowiedz
@Skipi1111: Nie wiem czemu, ale jak pracowałam w weekendy w maku i zarabiałam 1200 miesięcznie, mieszkając z rodzicami, to jakoś dużo to było. A potem się wyprowadziłam, zarobiłam 15k w wakacje i na nic nie starczało.
  • Odpowiedz
aralem kiedyś na Litwie zioło z ziomkiem co był Kanadyjczykiem o polskich korzeniach i się przeprowadził do PL i został kibolem Legii ( ͡º ͜ʖ͡º)

Spoko typo był

Jeśli wszystko dobrze pójdzie to może w przyszłym roku wpadnę do Kanady na koncercik :3


@VonHautkopf:
To chyba poznaliśmy tego samego gościa ( ͡º ͜ʖ͡º)

przecież Kanada nie jest dobrym krajem do emigracji
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lanekrasz: Umiem niemiecki i angielski (no i polski, całkiem nieźle). Francuskiego się używa tylko w Quebec (gdzie mieszkam, zresztą XD), ale miałem szkołę z wyborem języka i wybrałem coś, co pomoże mi wyjechać za granicę
  • Odpowiedz