Wpis z mikrobloga

#sekretariat #heheszki
A najlepsze to jest jak wbija do mnie bez pukania taki Kajtek lvl 8 i z uśmiechniętą miną cwaniaczka mówi:
"No witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)"
Niby przyszedł zobaczyć czy się nie znalazły klucze kolegi, ale ja wiem, że on przyszedł sobie ze mną pogadać :>

Nie wiem skąd się biorą takie pozytywne #dzieci ale też bym chciała swoje wychować w ten sposób:)
  • 100
  • Odpowiedz
kasa=status


@ccoznasieniem: Wybacz, ale jeżeli chciałbyś się dorobić statusu na tym czego nie przepalisz, to nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Możesz powiedzieć, że masz kasę dopiero, gdy wydanie 2-3k miesięcznie na byle pierdoły nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, albo nawet tego nie zauważasz.

A w ogóle to kasa nie do końca równa się status, ale to temat na trochę inną dyskusję.
  • Odpowiedz
czyli na jaką dyskusję, dziecko drogie, dorośnij do prawdziwego życia


@ccoznasieniem: A zamierzałem być miły i rzeczowo pogadać, bo wydawało się, że będzie z kim. A tu zonk, jak zwykle.

Moimi pieniędzmi się nie przejmuj, nie palę.
  • Odpowiedz
@ccoznasieniem: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pozwól, że jeszcze powyję trochę xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Wygląda na to, ze obnosisz się tu z posiadaniem miesięcznych aktywów rzędu 6k, traktujesz to jako bogactwo, chcesz mnie uczyć szacunku do pieniędzy, a tak naprawdę nic o mnie nie wiesz.

Jeszcze chwila xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tyle, stary, to ja miesięcznie na swoje hobby wydaję. Myślę, że należy zamknąć temat, bo robi się niezręcznie :D
  • Odpowiedz
@ccoznasieniem: Kim ty w ogóle jesteś, zielony mąciwodo, żeby pisać do mnie teksty typu "zobaczysz co to życie" "dziecko dorośnij do prawdziwego życia" i jakieś gówno o wschodniej mentalności? Ciekawy jestem czy w twarz byś mi takimi frazesami sypał. Mam wrażenie, że o życiu i radzeniu sobie z nim jednak mógłbym ci sporo rzeczy poopowiadać.
  • Odpowiedz