Wpis z mikrobloga

@Grubsztyk: Coś ty się wziął za ocieplanie wizerunku tej pozbawionej kultury i obycia baby, która powinna mieć zakaz publicznego wypowiadania się, bo co druga wypowiedź to albo wpadka, albo totalna kompromitacja. Przypominam, że przez jedną z nich straciła pracę na uczelni, a dotyczyła skandalicznego wpisu na FB dotyczącej samobójstwa 14 latka.

@domp12: No dokładnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xandra: ocieplanie mówisz? Mówiąc delikatnie też nie przepadam za tą kobietą, ale nje jestem zaślepiony nienawiścią bo tak. A ten jej wpis jest ewidentną ripostą na to że kiedyś ją wyśmiewali za to samo, a teraz okazuje się że nie są lepsi. Szkoda ze muszę to tlumaczyć , no ale bordo zobowiązuje.
@bombastick: coś tam kłapiesz dziobem bezsensu ruski trolu. Na szczęscie nie muszę tego widzieć bo mam cie na
@Grubsztyk: O jakiej nienawiści mówisz? Komentuję jej publiczną wypowiedź ujawniając ewidentną hipokryzję. Pomysł z trollingiem grubą nadinterpretacją jej możliwości, poza tym jest pewna różnica w popijaniu czegoś, a obżeraniu się jak na załączonych obrazkach. Nie mogłeś się powstrzymać przed ad personam, co? ()
@xandra: o twojej nienawisci do pisu o twoim zaślepieniu. Nie dociera do ciebie tak prosta rzecz jak to co pisałem, że to nie hipokryzja, a zwykły rewanż w stronę tych co kiedyś jej się rzucili do gardła za sałatkę. I nie widzę wielkiej różnicy miedzy sałatką z pudełka, a jakimś żurkiem z kubka.