Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #afera Ej wykopki, powiedzcie mi, dlaczego przy okazji tej afery pomijacie zdjęcia z żółtymi Azjatami i Azjatkami i nie tylko, a forsujecie tylko murzynów i arabów? Czyżby nie pasowali wam do tezy o groźnych gwałcicielach z bliskiego wschodu, wykorzystujących polskie dziewczynki w imię lewackiej Europy? Czy to już jakieś objawy społecznej paranoi na wykopie?
Mikka - #neuropa #4konserwy #bekazprawakow #afera Ej wykopki, powiedzcie mi, dlaczego...

źródło: comment_gCf5xaPpXxPueg6YV78bi1OkvmMgWX21.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@xeerxees: Jak ona ma tu maks 13 lat xD. Od kiedy uściski to objaw czegoś złego? To dzieci nie mają prawa poznawać ludzi innej rasy bo nie rozumiem? Jest jakaś zasada że do 15 roku życia jest to zabronione?
  • Odpowiedz
@xeerxees: Ale co sugerujesz tym zdjęciem? Twierdzisz że robili tam jakieś bardziej zbereźne rzeczy? Przecież to nie byli zwykli wychowawcy tylko bardziej opiekunowie. Nie wszyscy mają takie zryte banie jak ty, żeby po jednym całusie w policzek wyobrażać już sobie RUCHANIE. Nawet nie wiesz ile one mają lat na tym zdjęciu pewnie a już wydałeś wyrok.
  • Odpowiedz
@xeerxees: Podajesz przykład kraju, w którym seks z 17 latką jest uważany za pedofilię i gwałt. Jak lubisz taką pruderię jak w USA to może się tam wyprowadź.
  • Odpowiedz
@Mikka: dla mnie jest to nie do pomyślenia że z nauczycielem/ wychowawcą/ opiekunem etc. podopieczni / uczniowie/ studenci przełamują barierę fizyczną, z tego co wiem to w europejskiej kulturze nauczycielom nie podaje się nawet ręki na powitanie w klasie i raczej to jest standard
  • Odpowiedz
@xeerxees: A to nie byli bardziej koledzy niż nauczyciele? To wygląda bardziej jak spotkanie z ludźmi z innego kraju na zasadzie poznania ich.
  • Odpowiedz
@xeerxees: Pamiętam jak w podstawówce nasza wychowawczyni przyszła nas odwiedzić do klasy po w przerwie spowodowanej ciążą. Wszystkie dziewczyny w klasie się na nią rzuciły z radości żeby się przytulić. Jakoś nie wpadło mi do głowy żeby traktować to dwuznacznie. Chodzi mi o to że dla dzieci a szczególnie dziewczynek to nie jest tak jak dla ciebie dwuznaczne, więc wstrzymałbym się z takimi szybkimi osądami jak to się obecnie dzieje na
  • Odpowiedz