Wpis z mikrobloga

Mirki od #rower mam pytanie odnośnie mody rowerowej. Czy jeśli mam rower #mtb to wypada jeździć w odzieży luźnej, enduro itp. czy też: pasuje mi jest mi wygodnie to wsiadam i jadę zakładając kurtkę szosową na rower mtb #szosa .
  • 14
@felixos: widzę, że coraz więcej amatorów pcha się do zabawy. Jak można jeździć w ciuchach na szosę rowerem MTB i odwrotnie? Pewnie jesteś jednym z tych co do szosy by założył spdki od MTB i buty z bieżnikiem. Może jeszcze błotniki i nakrętki wentyli? Nie no, takie coś nie ma sensu. APAP na NOC też bierzesz w dzień?
A tak serio, jeździj w czym Ci wygodnie i w tym co Ci
@felixos:

Zasada #19 Nie zakładaj koszulek ani spodni przeznaczonych do jazdy na rowerze górskim, jeśli jeździsz na szosie. Przełaj jest płaszczyzną porozumienia (przyp. red. :) między góralem a szosą). Najlepiej nosić specjalny zestaw: skin suit (kostium, strój idealnie dopasowany do skóry, ciała). Żadnych wyjątków.


Zasady Velominati

Więc spłoniesz, wraz z resztą Ci mówiących, że tak można.

@mateoelo: @micelangeloB: @Fraagles:
@felixos: Luźne ciuchy do Enduro i dyscyplin grawitacyjnych, obcisłe do XC. Chociaż był tutaj jeden wyjątek. Marco Aurelio Fontana śmigał w Pucharze Świata XC w luźnych ubraniach. Natomiast jeżeli nie jesteś z tych co się "napinają" żeby być PRO, to zakładaj to co uważasz za wygodne.

Mimo że sam jeżdżę na MTB i szosie to "prawdziwych" szosowców uważam za zboczeńców. Mają jakieś swoje śmieszne zasady ubioru i zawsze wyglądają jakby właśnie
@fw_25 napinać się nie będę, chce czerpać radość z jazdy na rowerze ale teraz są takie czasy że nie chce wyjść na idiotę bo obecne trendy modowe są dla mnie czasami bardzo dziwne. Dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@felixos: Na idiotę wyjdziesz tylko w oczach tych którzy są idiotami, tym się nie przejmuj, nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak trafisz pasjonata to szybko złapiecie wspólny język, niezależnie od tego czy śmigasz na XTR czy Tourney, liczy się pasja a nie ocena sprzętu/ ubioru.