Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m___w @Xodet kwota się zgadza, a z tego co wiem anulowanie planu po pewnym okresie (zamiast natychmiastowo po zamówieniu karty) gdy ma się miesięczna subskrypcje wychodzi taniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m___w: to prawda w przypadku planu płatnego z góry za cały rok. Jeżeli wybierzesz płatności miesięczne będzie można zrezygnować nawet po 14 dniach od zawarcia umowy
@Funs: Dzięki za info. Korzystając z tej informacji mogłem policzyć, w którym momencie i czy w ogóle opłaca się rezygnować / brać kartę Metal.

Zakładając, że funkcja kary jest liniowa (licząc miesiącami a nie dniami bo do konkretnych dni nie mam dostępu). Istnieją zatem dwie możliwości (patrz obrazek) i nie wiem, która z nich jest prawidłowa (@Funs ?):
1. Jeśli rezygnuję w trzecim miesiącu i w tym naliczają mi karę.
2.
Xodet - @Funs: Dzięki za info. Korzystając z tej informacji mogłem policzyć, w którym...

źródło: comment_pRqr8v9BRJUi4OirpQtytDhXIVszMex3.jpg

Pobierz
@Xodet:

If you are on the Monthly plan, you have the option for early termination any time within the first 10 months for a break fee of £14/€16 on Revolut Premium or £26/€30 on Revolut Metal. If you cancel in Month 11, as you are inside the 1-month notice period you will receive your subscription for the remainder of your 12-month Monthly plan. Your subscription will not be auto-renewed for the
@Funs: Widziałem to, ale nie pasowało mi to do informacji, które pisali poprzednicy, oraz do Twojego kosztu zerwania. Chyba, że podany przez Ciebie koszt to równowartość funtów w euro (£26 -> ok 28 euro).