Wpis z mikrobloga

Gratuluje #mirkogame
Zaufało wam ponad 3k osób (na tą chwile 3037 kont) z czego online cały czas około tysiąca a wy to zniszczyliście w tydzień.
Po co było sie podniecać ilością graczy online skoro zachowujecie sie jak gimbaza. Naprawdę daje wam satysfakcje wygrywanie wyłącznie dzięki bugom. Jak niby teraz chcecie odbudować zaufanie skoro chęć wygrywania przesłoniła wam jakiekolwiek konsekwencje już nie wspominając o fair play i tym że założyciel gry jest swojego rodzaju sędzią i pilnuje uczciwej rozgrywki. Szkoda, że jest odwrotnie i to gracze szukają sprawiedliwości i wytykają nieuczciwą gre adminów.

W następnym serwerze zapewne również zostawicie sobie tylne drzwi tylko będziecie z nich korzystać bardziej rozważnie.
Mam nadzieję, że było warto omamić Mirków i przypomnieć im, że Janusze są wśród nas.

Życzę rychłego upadku

#grajzwykopem #gryonline #staregry #gry #gryprzegladarkowe #mirkogame #mirkoogame #ogame #oszukujo #afera
Pobierz kucma19 - Gratuluje #mirkogame
Zaufało wam ponad 3k osób (na tą chwile 3037 kont) z ...
źródło: comment_8zYYDHsjNMNtBT6nqIQ33jvyNIb9bQck.jpg
  • 8
@Wtfwtf: kiedy czytam te rozmowy, to mi się przypomina jak sam byłem szczylem i się mocno emocjonowałem ogame, niemal jakby to była sprawa życia i śmierci

spotykałem też na swojej drodze takich internetowych gangsterów, pamiętam te rozmowy w stylu:

uuu na sojusz u nas to trzeba zasłużyć, musisz sie najpierw wykazać

na razie wezmiemy ciebie do akademii, to moze sie dorobisz kiedys mlody

szpiedzy sa wszedzie, moze ty jestes szpiegiem?


normalnie