Wpis z mikrobloga

@popkulturysci: trzynascie powodow i 1983 to sa tak diametralnie rozne seriale, ze glowa boli. Nie uwazam naszej produkcji za jakis majstersztyk ale byl dobrym serialem na dwa wieczory. Trzynascie powodow jest przy tym mega gniotem dla dzieciakow, ogladajac pierwszy sezon po 4 odcinku czekalem az w koncu sie ta dupa potnie i zabije, nigdy nie widzialem rownie #!$%@? serialu. Wole nasze political fiction niz taki gniot, 58 serial o problemach nastolatkow
@popkulturysci: wcale ci sie nie dziwie, ze odpadles po dwoch odcinkach, ja wrecz z masochistycznym zapedem to gowno ogladalem tylko po to, zeby zobaczyc jak sie w koncu potnie i wykrwawi. Z reszta wszystkie seriale netflixowe (prod. USA) o highschoolach to jakies nieporozumienie, american vandal, opowiesz o namalowanych #!$%@? na samochodach. Da sie zrobic zjadliwy serial o mlodziezy w szkole sredniej, elite bylo calkiem spoko, moje pierwsze typu kogo polubie z
@popkulturysci: no to sie razem przeplata w sumie, ciezko rozgraniczyc sam watek kryminalny od tego co sie tam dzieje, jedyne co mnie #!$%@? to ten muzulmanin gej, netflix w kazdej produkcji musi wprowadzic swojego geja, zawsze. Najlepej jak to jeszcze jest hindus, muzulmanin albo latynos. Rozumiem poprawnosc polityczna i pokazywanie ze to normalne ale oni to przejaskrawiaja wybitnie czekam, az bedzie murzyn, albinos, rudy muzulmanin gej bity przez bialego konkubenta swojej
@5684379 Netflix bardzo rzadko się wtrąca do produkcji. Oni dostają projekty i wybierają najciekawsze, a później zlecają do produkcji zewnętrznym firmom. Częściej wnoszą uwagi do gotowych już seriali. Ta polityka produkcyjna jest z jednej strony błogosławieństwem, a z drugiej przekleństwem - powiedziała jedna z producentek. Firmę produkcyjną serwis otworzył dopiero w tym roku. Chyba jeszcze niczego nie zrobili. Ciekawostką jest to, że w tym roku otworzyli hub produkcyjny w Hiszpanii.

A co