Wpis z mikrobloga

idą święta są już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego robię #rozdajo miodu gryczanego słoik 1kg pic rel
wylosuje wśród plusujących(zielonki/moderacja niee) za pomocą #mirkorandom albo tego drugiego wyniki za 24 godziny

Sprzedaję wysyłkowo w słoikach 1kg
miodek polecam jako pod choinkę jak ktoś nie ma pomysł na oryginalny prezent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a z miodkiem można zrobić wszystko myk do piernika/ciasta/herbaty/kawy a najlepszy to jest chyba grzaniec z takim miodkiem, nie wspominając ze można pod choinkę wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gryka 30 zł (zostało 200 słoików)
Rzepak kremowany 30 zł (zostało 15 słoików)
Rzepakowo wielokwiatowy 30 zł (zostało 30 słoików)
zamówienia można składać na pw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy pięciu słoikach darmowa wysyłka
a wysyłam we poniedziałek/wtorek żeby przed świętami dotarło

kilka osób prosiło mnie o założenie tagu więc przy okazji tego rozdajo czynie to teraz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*: #pasiekakubla będę tu wrzucać ciekawsze prace jakie wykonuje przy pszczołach, ciekawostki i postępy z produkcji miodu pitnego

#pszczelarstwo

Pobierz ak_kubel - idą święta są już blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) dlatego robię #rozdajo miodu gryczane...
źródło: comment_pBZSdwSXtkRENkn6K5COwoFoMH0LAfnm.jpg
  • 74
@wilhermil miód zbiera się latem ,wiosną a pszczoły dokarmia jesienią i to co dostają przez zimę zjedzą w 90-100%

Miód w 100% naturalny, chociaż gryczany ma w sobie kryształki przypominające cukier ale w gryczanym to absolutnie normalne i wynika to ze struktury i wilgotności tego miodu
Ja też mam pszczoły nie musisz tłumaczyć tylko to że w tym roku było strasznie ciulowo, Jeszcze teraz ktoś podpierdzielil mi 2 roje, wiesz może co jest tak mocnego i może wywabic pszczoły z ula
@bizonsky kiedyś sprzedawałem w litrowych ale było ciężko końcówkę miodu ze słoika wybrać i kilogramowe są w sumie idealne ( ͡º ͜ʖ͡º) a miodek w pracowni stoi a to lozko jest spoko do składania na nim ramek ! Chcesz kupić kilogram mleka? xD